راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

دومین پیش‌رویداد رویداد لندتک ایران برگزار می‌شود

گفت‌وگو با امین خادمی، مدیرعامل اقساط‌مارکت

دومین پیش رویداد «رویداد لندتک ایران» روز یکشنبه ۳ تیرماه ساعت ۱۶ الی ۱۷:۳۰ برگزار می‌شود. در این پیش‌رویداد، امین خادمی واحد، مدیرعامل اقساط‌مارکت به مرور داستان تأسیس این کسب‌وکار لندتکی می‌پردازد. راضیه مینایی، کارشناس تیم توسعه کسب‌وکار کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار نیز مدیریت این گفت‌وگو را بر عهده خواهد داشت.

در دومین پیش‌رویداد «رویداد لندتک ایران» داستان تأسیس اقساط مارکت، کاربرد لندتک برای گروه‌ها و اقشار مختلف جامعه بررسی خواهد شد. افزون بر این، به بررسی موردی استفاده بازنشستگان از وام و اعتبار خرد پرداخته می‌شود.

هدف از برگزاری این پیش رویداد، آشنایی تمام افراد جامعه با لندتک و نحوه بهره‌گیری از آن است. با توجه به اینکه اقساط‌مارکت یک تعاونی رفاه بازنشستگان است، دومین پیش رویداد «رویداد لندتک ایران» بر بازنشستگان تمرکز دارد. این افراد می‌توانند ضمن آشنایی با وام‌ها و اعتبارات خرد تخصیص یافته به آنها، با مفاهیم کلان این حوزه آشنا شوند. همچنین، داستان شکل‌گیری اقساط مارکت نه‌تنها بینش عمیقی راجع به چرایی و چگونگی بنا نهادن این کسب‌وکار به دست می‌دهد، بلکه می‌تواند به دیگر کسب‌وکارهای لندتکی در مسیر پیش رویشان کمک کند.

رویداد لندتک ایران، بزرگ‌ترین گردهمایی فعالان لندتک، BNPL، پرداخت و تأمین مالی خرد ایران است که به همت کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار در نیمه اول مردادماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان به شرکت در این وبینار و سایر پیش رویدادها می‌توانند به وبگاه رسمی رویداد لندتک ایران مراجعه کنند.

برای ثبت‌نام حضور در رویداد لندتک به اینجا مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.