راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

رویداد «مهر نو» بانک مهر ایران با حضور فعالان اکوسیستم نوآوری 22 خرداد برگزار می‌شود

رویداد «مهرِ نو» باهدف برقراری ارتباط مؤثر با فعالان اکوسیستم نوآوری، مطرح‌کردن مهم‌ترین چالش‌های پیش روی بانک و همچنین دعوت از تیم‌های خلاق و کسب‌وکارهای نوآور برای ارائه راهکارهای نوآورانه در تاریخ ۲۲ خرداد برگزار می‌شود.

در این رویداد که در تالار قلم مرکز همایش‌های بین‌المللی کتابخانه ملی برگزار خواهد شد، سه محور اصلی بانک با عناوین «فرابانک مهر، محور توسعه زیست‌بوم دیجیتالی قرض‌الحسنه»، «بانکداری اجتماعی، مسئولیت اجتماعی و نوآوری اجتماعی» و «ترویج و توسعه فرهنگ قرض‌الحسنه» و چالش‌های ذیل هر محور در قالب چند ارائه و پنل، بیان می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی قرض‌الحسنه ، تیم‌ها و افراد دعوت شده از مراکز نوآوری، شتاب‌دهنده‌ها، خانه‌های خلاق و دیگر نفرات می‌توانند نسبت به ارائه راهکارهای خود در رویداد بعدی اقدام کنند.

این رویداد با حضور مدیران ارشد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، میزبان فعالان اکوسیستم نوآوری، فناوری و نوآوری اجتماعی است و در آن، سه چالش اصلی پیش روی بانک در قالب‌های مختلف ارائه و سخنرانی، بیان شده و همچنین در یک پنل تخصصی، چالش‌های حوزه تأمین مالی خرد در حمایت از نوآوری با حضور افراد مؤثر در این اکوسیستم تشریح می‌شود.

پس از برگزاری رویداد مهرِنو و دریافت ایده‌ها، طرح‌ها و راهکارها، در رویداد بعدی تیم‌ها و ایده‌های منتخب برای ارائه راهکار یا محصول خود، مجدداً دعوت خواهند شد. در نهایت تیم‌های برگزیده از فرصت حمایت، همکاری و مشارکت به اشکال مختلف توسط مرکز نوآوری بانک بهره‌مند خواهند شد.

برای حضور در این رویداد و آشنایی بیشتر با چالش‌های مذکور می‌توانید از طریق لینک اقدام کنید.

منبع پایگاه اطلاع‌رسانی قرض‌الحسنه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.