راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

شرکت پرداخت الکترونیک سامان برگزار می‌کند / جشنواره «عیدی‌کارت» ویژه دارندگان سپ‌کارت

شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) به مناسبت فرارسیدن نوروز، جشنواره‌ای با عنوان «عیدی‌کارت» برای دارندگان سپ‌کارت تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی سپ، جشنواره «عیدی‌کارت» ویژه دارندگان سپ‌کارت است تا با خرید از انواع ابزارهای پذیرش سپ علاوه بر خریدی آسان و سریع، شانس خود را برای برنده شدن نیز محک بزنند. این جشنواره نوروزی در بازه زمانی 8 اسفند 1402 الی 7 فروردین‌ماه 1403 در جریان است تا تراکنش با سپ جایزه هم داشته باشد. دارندگان سپ‌کارت می‌توانند به ازای هر 2.000.000 ریال خریدی که از درگاه یا کار‌ت­‌خوان سپ انجام می‌دهند، یک امتیاز کسب کنند.

یک گوشی هوشمند و 20 جایزه 10.000.000ریالی جوایز این دوره از جشنواره «عیدی‌کارت»را تشکیل می‌دهند. قرعه‌کشی این جشنواره و معرفی برندگان همزمان با عید سعید فطر برگزار خواهد شد.


چگونه می‌توان در این جشنواره شرکت کرد؟


کاربران می‌توانند در بازه زمانی اعلام‌شده در این جشنواره (8 اسفند 1402 الی 7 فروردین 1403) برای انجام هرگونه خرید از سپ‌کارت استفاده و به ازای هر 200 هزار تومان از هر تراکنش خرید، یک امتیاز دریافت کنند. هنگام خرید دقت شود که کارت‌خوان یا درگاه پرداخت حتماً متعلق به شرکت سپ باشد؛ چراکه تنها در این صورت امتیاز تعلق خواهد گرفت.

کاربران با افزایش امتیازات خود می‌توانند شانس خود را برای برنده‌شدن جوایز این دوره از جشنواره «عیدی‌کارت» افزایش دهند. شایان ذکر است اسامی برندگان از طریق وب‌سایت یا اینستاگرام سپ اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.