امنیت (Security) خبر

نخستین نمایشگاه امنیت سایبری ایران برگزار می‌شود

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

آزاده داننده در یک نشست خبری با خبرنگاران از برگزاری نخستین نمایشگاه امنیت سایبری ایران خبر داد. رئیس سازمان نظام‌ صنفی رایانه استان تهران اظهار داشت: «با پیشرفت تکنولوژی و کاربردهای آن، امنیت اطلاعات یکی از دغدغه‌های اصلی دنیای کنونی است.»

وی گفت:‌ «نخستین نمایشگاه امنیت سایبری ایران از سوی کمیسیون افتای این سازمان برگزار می‌شود و قرار است از این پس به صورت سالانه برگزار شود. این نمایشگاه فراهم کردن فضای بهبود کسب و کار و معرفی توانمندی‌ها، افزایش سطح دانش و آگاهی در زمینه امنیت اطلاعات را در دستور کار دارد.»

داننده توضیح داد: «در این نمایشگاه با گردهم آمدن ۳۰ شرکت داخلی از برترین ارائه دهندگان خدمات و محصولات امنیت اطلاعات، امنیت به شکل نوینی به بازدیدکنندگان نمایش داده می‌شود.»

رئیس سازمان نظام‌ صنفی رایانه استان تهران یادآور شد: «در حاشیه این نمایشگاه کارگاه‌های جانبی با موضوعات روز امنیت اطلاعات برگزار خواهد شد. در برگزاری این نمایشگاه پلیس فتا، سازمان پدافند غیرعامل و شورای عالی فضای مجازی همکاری دارند.»

اولین نمایشگاه امنیت سایبری ایران در تاریخ پنجم تا هشتم مهرماه از ساعت ۹ تا ۱۸ در محل مرکز آفرینش‌های هنری واقع در خیابان حجاب برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به این نمایشگاه می‌توانند به سایت www.icsec.ir مراجعه کنند.

منبع: ایسنا

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */