راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

استفاده از راهبرد امضای دیجیتال در تمدید قراردادهای پرسنلی / امکان ارسال متمرکز قراردادها با امضامی

هر سال با نزدیکی به پایان سال شمسی، کسب‌وکارها و سازمان‌های بزرگ و کوچک با موضوع تمدید و تجدید قراردادهای پرسنلی خود روبه‌رو هستند. این موضوع به دلیل زمان‌بر بودن چرخش قراردادها، هماهنگی‌های لجستیکی، چاپ و پرینت، نیاز به حضور فیزیکی افراد برای انجام امضای قراردادها و دسته‌بندی و نگهداری یا حتی در برخی موارد گم‌شدن اسناد امضاشده، چالش‌های بسیاری ایجاد می‌کند.

به گزارش روابط عمومی امضامی، همچنین امضای کاغذی افراد (امضای خیس) در صورت طرح دعوا، وجهه‌ قانونی کافی نداشته و در فرایندهای حقوقی، دشواری اعتبارسنجی را به همراه دارد. از طرف دیگر تعداد زیاد قراردادهای امضاشده، سازمان‌های بزرگ را ملزم به پرداخت هزینه‌های نگهداری می‌کند. همچنین پراکندگی جغرافیایی طرفین قراردادها از دیگر چالش‌های مطرح‌شده برای سازمان‌های بزرگ است.


راهکار امضای دیجیتال در تمدید قراردادها


امضای دیجیتال با توجه به ماده 7 قانون تجارت الکترونیک با حذف فرایندهای کاغذی امضای خیس، سازمان‌ها و کسب‌وکارها را در جهت سهولت عقد قراردادهای تجاری قانونی بدون نیاز به حضور فیزیکی افراد، یاری می‌رساند.

امضامی با ارائه راه حل‌های متنوع در موضوع امضای دیجیتال، در سال‌های اخیر مورد توجه سازمان‌ها و کسب‌‌وکارها قرار گرفته است. اپلیکیشن امضای دیجیتال همراه امضامی نیز امکان ارسال متمرکز قراردادها از طرف سازمان‌ها به طرفین امضا را بدون نیاز به سخت‌افزارهای دیگر و در هر زمان و هر مکان فراهم کرده است. مخاطبین امضا بلافاصله با دریافت فایل قرارداد روی تلفن همراه خود، امکان مطالعه دقیق و امضای آن را بدون نیاز به هیچ ابزار دیگری در اختیار خواهند داشت. اصالت سند، زمان دقیق امضا و وجود هویت قانونی امضاکنندگان از ویژگی‌های  قراردادهای امضاشده با راهکار امضامی است.

امضامی امضای قراردادهای چندامضایی را نیز پشتیبانی کرده و همچنین سرویس عمومی و رایگان اعتبارسنجی امضای دیجیتال در آدرس زیر برای همگان قابل دسترسی است:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.