راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

آغاز همکاری تندر نور با شرکت به‌پرداخت ملت

شرکت تندر نور با عقد قرارداد ۱۰.۰۰۰ دستگاه پایانه فروشگاهی سیار نیولند، شروع به همکاری با شرکت به‌پرداخت ملت کرد. طبق آخرین خبرها، دستگاه‌ها در وضعیت تحویل هستند و اتصال نرم‌افزاری نیز در محیط عملیاتی انجام شده است.

در حال حاضر شش شرکت پی‌اس‌پی کشور (پرداخت الکترونیک سامان، به‌پرداخت ملت، کارت اعتباری ایران‌کیش، پرداخت الکترونیک سپهر، پرداخت الکترونیک سداد و آسان‌پرداخت پرشین) از مشتریان دستگاه‌های کارت‌خوان شرکت تندر نور هستند.

بر اساس آخرین گزارش نشریه نیلسون‌ریپورت در اکتبر ۲۰۲۳، شرکت «نیولند» که یکی از بزرگ‌ترین تأمین‌کنندگان دستگاه کارت‌خوان در دنیاست، در سال ۲۰۲۲ با فروش بیش از ۱۲ میلیون دستگاه، در جایگاه نخست فروش دستگاه کارت‌خوان در دنیا قرار گرفت.

این شرکت سال گذشته در جایگاه سوم فروش کارت‌خوان در دنیا قرار داشت. شرکت تندر نور نیز دارای نمایندگی رسمی نیولند در ایران است که در سال ۱۴۰۱ با فروش بیش از ۳۵۰ هزار دستگاه کارت‌خوان، رتبه اول فروش در بازار ایران را کسب کرد.

کارت‌خوان‌های سیار، ثابت و اندروید از انواع دستگاه‌های ساخت شرکت نیولند هستند که تحت لیسانس شرکت نیولند، توسط شرکت تندر نور نیز در ایران تولید می‌شوند و این شرکت با نگارش نرم‌افزار‌ کارت‌خوان، اتصال به سوییچ اکثر شرکت‌های پی‌اس‌پی را نیز انجام داده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.