راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

مراسم بازگشایی نماد بانک سامان در فرابورس برگزار شد / ورود بانک سامان به بازار اول فرابورس

مراسم گشایش نماد بانک سامان در بازار فرابورس ایران با حضور مدیران ارشد این بانک برگزار شد. مدیرعامل بانک سامان در این زمینه اظهار کرد: «با توجه به نظارت دقیقی که فرابورس بر شرکت‌های حاضر در این بازار دارد، این نظارت تأییدی بر عملکرد شفاف بانک سامان خواهد بود و ما امیدواریم که این فرآیند باعث ارتقا و بهبود عملکرد بیش از پیش بانک سامان شود.»

به گزارش روابط‌ عمومی بانک سامان، سهام بانک سامان در نماد «سامان» که در تاریخ 14 تیرماه امسال در فرابورس پذیرش شده بود، برای اولین‌بار به روش گشایش نماد، در بازار اول عرضه شد. این نماد پیش‌تر در تابلو زرد بازار پایه معامله می‌شد که به بازار اصلی فرابورس ارتقا یافت.

در مراسم گشایش نماد بانک سامان در بازار اول فرابورس که اعضای هیئت‌مدیره و هیئت عامل بانک نیز حضور داشتند، علیرضا معرفت، مدیرعامل بانک سامان، لوح پذیرش نماد بانک سامان در بازار اول فرابورس را از مقامات فرابورس ایران دریافت کرد.

معرفت همچنین طی سخنانی با اشاره به پذیرش نماد بانک سامان در بازار اول فرابورس عنوان کرد: «با توجه به شفافیتی که همواره در عملکرد بانک سامان بوده و در کنار آن تلاش‌هایی که گروه مالی سامان در عرصه‌های مختلف داشته، هدف مدیران ارشد بانک این بود که با ارتقای جایگاه سهام بانک سامان در بازار فرابورس، هم باعث نمود بیشتر این شفافیت در عملکرد بانک سامان شویم و هم سهامداران بانک از عملکرد بانک اطمینان بیشتری کسب کنند.»

او در ادامه بیان کرد: «با توجه به نظارت دقیقی که فرابورس بر شرکت‌های حاضر در این بازار دارد، این نظارت تأییدی بر عملکرد شفاف بانک سامان خواهد بود و ما امیدواریم که این فرآیند باعث ارتقا و بهبود عملکرد بیش از پیش بانک سامان شود.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.