راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

آکادمی دیجی‌پی برگزار می‌کند / دوره آنلاین «فین‌تک برای مدیران آینده»

آکادمی دیجی‌پی دوره آنلاین «فین‌تک برای مدیران آینده» را در قالب ویدئوهای آموزشی برای علاقه‌مندان به حوزه فین‌تک برگزار می‌کند.

به گزارش روابط‌ عمومی دیجی‌پی، این دوره‌ها که حاوی جذاب‌ترین و کارآمدترین مفاهیم فین‌تکی است، هر هفته به‌صورت ویدئوکست و پادکست در کانال آپارات و وب‌سایت دیجی‌پی و همچنین در پادکست اختصاصی این شرکت به نام «پی‌کست» منتشر خواهد شد.

این دوره به‌ویژه برای مدیرانی‌ که سابقه فعالیت در صنعت فین‌تک نداشته‌اند و به‌تازگی در این صنعت مشغول به کار شده‌اند، طراحی شده است و حاوی اطلاعات کارآمد و ارزشمندی از کلیت این سیستم، اصطلاحات و مفاهیم، محصولات و قوانین حاکم بر صنعت فین‌تک است.

آکادمی دیجی‌پی که با هدف تربیت نیروهای توانمند و متخصص در حوزه فین‌تک راه‌اندازی شده، تاکنون با برگزاری دوره‌ها و بوت‌کمپ‌های تخصصی، مباحث کاربردی در زمینه فناوری‌های مالی را که دانشجویان در محیط‌های دانشگاهی کم‌تر شانس رویارویی و آشنایی با آنها را پیدا می‌کنند، در قالب دوره‌های کاربردی به علاقه‌مندان زیادی ارائه کرده است.

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های کسب‌وکارهای فین‌تکی کمبود نیروهای متخصص و ضعف دانش و تخصص روزآمد در این حوزه است. این مسئله موجب شده شرکت‌ها با وجود صرف هزینه‌های بسیار زیاد، موفق به جذب نیروهای متخصص مورد نیاز خود نشوند و از سوی دیگر نیروهای بااستعداد و علاقه‌مند جایی برای کسب تجربه‌های کاربردی و به دنبال آن فعالیت در حوزه مورد علاقه خود پیدا نکنند.

هدف اصلی دیجی‌پی از راه‌اندازی این آکادمی، علاوه بر تربیت نیروهای متخصص برای همکاری در مجموعه، توانمندسازی نیروهای بااستعداد، باانگیزه و علاقه‌مند با دانش روز و آماده‌کردن آنها برای ورود به صنعت بوده است.  

این آکادمی سال گذشته با برگزاری دوره‌های کاربردی، مسئولیت پرورش استعدادهای شاخص در این رشته را برعهده داشته و نیروهای کار متخصصی را روانه بازار کار فین‌تک کشور کرده که بخشی از این افراد هم‌اکنون در دیجی‌پی یا شرکت‌های همکار مشغول فعالیت هستند.

دوره آنلاین «فین‌تک برای مدیران آینده» تلاش دیگری از دیجی‌پی برای عمل به رسالت خود در تحقق فراگیری مالی است که بخش‌های مختلف آن هر هفته به‌صورت منظم در اختیار علاقه‌مندان به صنعت فناوری مالی قرار می‌گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.