راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

صرافی رمزینکس اعلام کرد / کاهش 33درصدی کارمزد خریدوفروش

صرافی رمزینکس اعلام کرد که در جهت کم‌کردن دغدغه و افزایش رضایت کاربران، کارمزد معاملات خود را در تمام بازارهای ریالی تا ۳۳ درصد کاهش داده است.

به گزارش روابط‌ عمومی رمزینکس، مبنای تعیین کارمزد معاملات، حجم معاملات کاربر است که در یک بازه ۳۰روزه سنجیده می‌شود و با توجه‌ به سطحی که حجم معاملات کاربر کسب می‌کند، کارمزد از معاملاتش کسر خواهد شد.

طبق این گزارش، سطح‌بندی کارمزدها در رمزینکس به ۹ قسمت تقسیم می‌شود. کارمزد معاملات سطح یک که برای حجم معاملات زیر ۱۰۰ میلیون تومان تعریف شده، برای سفارش‌گذار ۰.۲ درصد و برای سفارش‌بردار معادل ۰.۲۵ درصد است.

در این زمینه، کاربرانی که در طول ماه بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلیون معاملات انجام داده‌‌اند، در سطح دوم قرار می‌گیرند. میزان کارمزد این سطح برای سفارش‌گذار ۰.۱۸ درصد و برای سفارش‌بردار ۰.۲۲۵ درصد است.

اگر حجم معاملات یک کاربر طی ۳۰ روز بین ۵۰۰ میلیون تومان تا یک میلیارد تومان باشد، کاربر در سطح سه قرار دارد و کارمزد سفارش‌گذار ۰.۱۶ درصد و کارمزد سفارش‌بردار 0.2 درصد خواهد شد.

علاوه بر این، سطح چهارم مخصوص کاربرانی است که بین یک میلیارد تا چهار میلیارد تومان در ۳۰ روز معامله داشته‌اند. کارمزد این سطح برای سفارش‌گذار ۰.۱۴ درصد و برای سفارش‌بردار ۰.۱۸ درصد است.

در سطح پنجم، کارمزد سفارش‌گذار ۰.۱۲۵ درصد و کارمزد سفارش‌بردار ۰.۱۷ درصد است. این سطح مخصوص کاربرانی است که در ۳۰ روز اخیر بین چهار میلیارد تا ۱۰ میلیارد معاملات انجام داده‌اند.

کاربرانی که در طول یک ماه بین ۱۰ تا ۲۰ میلیارد تومان در رمزینکس خریدوفروش کرده‌اند در سطح ششم قرار می‌گیرند. در این سطح کارمزد سفارش‌گذار ۰.۱۲ درصد و کارمزد سفارش‌بردار ۰.۱۵ درصد است.

همچنین، سطح هفتم به کاربرانی تعلق دارد که حجم معاملات‌شان طی ۳۰ روز از ۲۰ میلیارد تا ۱۰۰ میلیارد تومان بوده است. در این سطح کارمزد برای سفارش‌گذار ۰.۱ درصد و برای سفارش‌بردار ۰.۱۳۵ درصد است.

اگر حجم معاملات یک کاربر در یک ماه به عددی بین ۱۰۰ میلیارد تا ۵۰۰ میلیارد تومان برسد، به سطح هشتم می‌رسد. در این سطح، کارمزد سفارش‌گذار  ۰.۰۷۵ درصد و کارمزد سفارش‌بردار ۰.۱۲ درصد است.

آخرین سطح کارمزدهای رمزینکس، سطح نهم است که متعلق به کاربرانی است که بالای ۵۰۰ میلیارد تومان در 30 روز گذشته معامله انجام داده‌اند. کارمزد سفارش‌ها در سطح نهم برای سفارش‌گذار ۰.۰7 درصد و برای سفارش‌بردار 0.12 درصد است.

کارمزد در بازار تتری برای همه سطح‌ها ثابت و برابر ۰.۰۱ درصد است که از کمترین کارمزدهای بازار تتری در بین صرافی‌های ارز دیجیتال است. طبق این گزارش، کارمزد برداشت ارزهای ‌دیجیتال که بر اساس هزینه‌های بلاکچین و خود شبکه تعیین شده‌اند در سایت رمزینکس قابل‌ مشاهده است.

منبع رمزینکس
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.