بانک‌تک (BankTech) شرکت‌ها موبایل

دریافت موجودی کارت‌های ملی از ۷۲۴ امکان پذیر شد / اعلام موجودی موبایلی کارت‌های ملی

طبق آخرین اخبار، دریافت موجودی کارت‌های ملی از طریق ۷۲۴ امکان پذیر شد. از این پس دارندگان ملی کارت می‌توانند با شماره گیری #۷۲۴* از تلفن همراه خود، از مانده حساب ملی کارت خود مطلع شوند. برای دریافت موجودی موبایلی کارت‌های ملی، شماره ۱۶ رقمی کارت، رمز دوم و CVV2 کارت مورد نیاز است.

لازم به ذکر است تا پیش از این بانک ملی سرویس دریافت موجودی از طریق کدهای USSD را روی تمام شرکت‌ها و کدهای USSD آنها بسته بود و فقط این امکان روی کد USSD بانک بانک ملی امکان پذیر بود که ان نیز فقط برای کاربران همراه اول امکان پذیر بود. (+)

اکنون برای دریافت مانده حساب کارت ملی خود کافی است #۷۲۴* را با موبایل خود شماره گیری کنید. در منوی باز شده، شماره ۲ یعنی موجودی را انتخاب کنید. در مرحله بعد باید شماره ۱۶ رقمی روی کارت را وارد کنید. در مرحله بعد باید رمز دوم کارت خود (رمز خرید اینترنتی) را وارد کنید و در مرحله آخر کد CVV2 روی کارت خود را وارد کنید. فقط به یاد داشته باشید که اعلام موجودی موبایلی ۱۲۰ تومان کارمزد خواهد داشت.

دریافت موجودی کارت‌های ملی از 724 امکان پذیر ش

دریافت موجودی کارت‌های ملی از ۷۲۴ امکان پذیر ش

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

۱۰ دیدگاه

  • سلام
    دیگه موندید چطور مردم رو سر کار بزارین
    شما خودتون تا حالا این *۷۲۴#رو گرفتید ببینید اصلا چیزی به اسم موجودی اوی گزینه ها هست یا خیر؟!!!!!!!
    همه کارامون همینجوری مسخره است که شدیم جهان سوم

  • اطلاع از موجودی حساب با اینترنت نمیشود اطلاع پیداد کرد اما بهترین روش برای اطلاع از اینتر نت با درگاه اینتر نتی بانک کشاورزی همه چیز قابل رویت است ولی بانکهای دیگر اصلا نمیشه اعتماد کرد در اینتر نت بنویسی درگاه خدمات اینتر نتی بانک کشاورزی همه چیز قابل رویت است پداخت قبض اب و برق و گاز و موبایل و تافن ثابت ده گردش اخر حساب ۳۰گردش اخر حساب انتقال کارت به کارت خدمات همراه بانک و ده ها خدمات اسان را میتوانید با اینتر نت بانک کشاورزی انجام دهید ولی بانکهای دیگر از سوالات حل کردن جبر و مثلثلت سخت تر است چرا برای اینکه هیچ بانکی مثل بانک کشاورزی کارکنان با سوادی در ادارات مرکزی خود ندارند و بلد هم نیستند برای سهولت کار مشتریان خود راه حل اسان تری ارایی نمایند

/* ]]> */