راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

فاز جدید طرح کالابرگ آغاز شد / اعلام اسامی مشمولین طرح به سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها

معاون اول رئیس‌جمهور تکلیف سازمان هدفمندی یارانه‌ها نسبت به واریز مبالغ یارانه کمک‌معیشتی مشمولین طرح به حساب بانکی شرکت خدمات فناوری رفاه ایرانیان را ابلاغ کرد. بر این اساس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف است ماهانه نتایج حاصل از هزینه‌کرد مبالغ یارانه کمک‌معیشتی طرح را که توسط سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها برای خرید مشمولین از طریق کالابرگ الکترونیک به حساب مذکور واریز شده، به همراه اطلاعات هویتی مشمولین طرح و جزئیات واریز و خرید آنان به صورت مکتوب به سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها ارسال کند.

به گزارش تسنیم، هیئت وزیران در جلسه دهم خرداد سال جاری به پیشنهاد سازمان برنامه‌وبودجه کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به استناد اصل صد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و در اجرای بند (ی) تبصره (۱۴) ماده‌واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور را تصویب کرد. بر این‌ اساس، سازمان برنامه‌وبودجه کشور یا همان سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها مکلف است مبالغ یارانه کمک‌معیشتی مشمولین طرح را در موعد مقرر حسب پیشرفت به‌ حساب بانکی معرفی‌شده شرکت مجری طرح، شرکت خدمات فناوری رفاه ایرانیان (فارا) وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی واریز کند. از سویی دیگر هم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف است فهرست مشمولین طرح را در موعد مقرر و به صورت مکتوب به سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها ارسال کند.

همچنین این وزارتخانه مکلف است در راستای اجرای این مصوبه، ماهانه نتایج حاصل از هزینه‌کرد مبالغ یارانه کمک‌معیشتی طرح را که توسط سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها برای خرید مشمولین از طریق کالابرگ الکترونیک به‌ حساب مذکور واریز می‌شود به همراه اطلاعات هویتی مشمولین طرح و جزئیات واریز و خرید آنان به‌صورت مکتوب به سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها ارسال کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.