راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

فارابی و دیجی‌پی از محصول مشترک مدیریت ثروت رونمایی کردند / از مشاوره تا سرمایه‌گذاری امن

دیجی‌پی و گروه مالی فارابی از محصول مشترک مدیریت ثروت رونمایی کردند. این محصول که حاصل بیش از یک سال تحقیق، مطالعه، کار شبانه‌روزی و برنامه‌ریزی مدون است در بخش‌های متنوعی همچون موارد زیر به کاربران خدمات‌دهی می‌کند:

  • طرح‌های سرمایه‌گذاری بورسی (صندوق‌های درآمد ثابت و سهامی)؛
  • طرح‌های سرمایه‌گذاری غیربورسی (طلا، ملک، تأمین مالی جمعی و ارز دیجیتال)؛
  • ریسک‌سنجی (مشاوره سرمایه‌گذاری منطبق بر پورتفوی کاربر)؛
  • سبدگردانی (مدیریت سرمایه).

مدیریت ثروت به مجموعه فرایندهای مبتنی بر فناوری گفته می‌شود که با تجزیه و تحلیل تمامی نیازهای مالی مشتری و پیشنهاد محصولات مالی و سرمایه‌گذاری مناسب، به مدیریت دارایی و بهبود کیفیت زندگی برای مشتری منجر می‌شوند.

دیجی‌پی در این راستا مطابق سیاست گروه دیجی‌کالا بر اساس مارکت‌پلیس در حوزه سرمایه‌گذاری پیش می‌رود.

یکی از مناسب‌ترین ابزارهای سرمایه‌گذاری که اکنون در این محصول وجود دارد، صندوق درآمد ثابت گروه مالی فارابی است. این طرح سرمایه‌های خُرد را در بازارهایی مانند بازار بدهی و گواهی سپرده بانکی سرمایه‌گذاری می‌کند و سود حاصل از این سرمایه‌گذاری را در قالب صندوق سرمایه‌گذاری و طی دوره‌های مشخص به حساب سرمایه‌گذار واریز می‌کند. این محصول، سرمایه‌گذاری حتی با مبالغ خرد را برای همه کاربران با هر سطح دانش مالی و با هر میزان سرمایه و با سودی بیشتر از سپرده‌های بانکی امکان‌پذیر کرده است. در این روش کاربر خرید خود را طی یک روز کاری انجام می‌دهد و متناسب با سرمایه‌گذاری خود در آینده سود دریافت می‌کند.

ایده اصلی این سرویس، انجام سرمایه‌گذاری‌های امن و کم‌ریسک در شرایط ناپایدار اقتصادی است که به کاربران اجازه می‌دهد ضمن حفظ ارزش دارایی‌های خود، راه‌های مطمئن برای افزایش این سرمایه‌ را شناسایی و متناسب با پرتفوی خود بدون گرفتار شدن در ریسک‌های پیش‌بینی نشده، سرمایه‌گذاری کنند.


نحوه سرمایه‌گذاری


علاوه بر سرمایه‌گذاری‌های بورسی، بخش جذاب دیگر برای کاربران، سرمایه‌گذاری در زمینه طلا، ملک و ارز دیجیتال است که به زودی از طریق این محصول در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

از دیگر ویژگی‌های این محصول ارائه مشاوره‌های غیرخودکار برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های مختلف و ارائه مشاوره‌های خودکار و انتخاب بهترین و مناسب‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری منطبق بر پورتفو و بدون دخالت کاربر است.

این سرویس با طراحی یک برنامه کنترل‌شده که بر اساس شرایط، اهداف و سطح ریسک‌پذیری مشتریان تنظیم می‌شود، به نگهداشت، افزایش و مدیریت ثروت در ابعاد مختلف زندگی و آینده مشتری کمک می‌کند و در نهایت به توسعه الگوریتم‌های تعیین ریسک و معاملات سرمایه منجر می‌شود.

پیش‌بینی می‌شود که رابط کاربری مناسب و ساده و آنلاین بودن فرایندها، این محصول را به سرویسی کاربرپسند بدل کند که استقبال کاربران را به همراه داشته باشد.

برای استفاده از سرویس مدیریت ثروت، می‌توانید پس از دانلود و نصب اپلیکیشن دیجی‌پی در بخش مدیریت ثروت یکی از سرویس‌ها و خدمات مورد نظرتان را انتخاب کنید و همه مراحل را آنلاین انجام دهید و در لحظه نتیجه خرید و سرمایه‌گذاری خود را ملاحظه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت