شرکت‌ها

لیست کامل برندگان جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات ۹۳

نوشته شده توسط رسول قربانی

همزمان با روز جهانی ارتباطات، ۲۷ اردیبهشت چهارمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور (فاوا) با حضور رییس جمهور دکتر حسن روحانی برگزار گردید.

آثار واصله در چهارمین جشنواره فاوا در هفت کارگروه «فناوری، تولید و توسعه صادرات»، «آموزش و تحقیقات»، «توسعه کاربردهای فناوری اطلاعات»، «ارزیابی اپراتور های ارتباطی و فناوری اطلاعات»، «زیرساخت‌های ارتباطات»، «پست درگاه ارائه خدمات» و «اطلاع رسانی و رسانه» مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و شرکت‌های برتر در این هفت کارگروه مشخص شدند. لیست جوایز جشنواره فناوری اطلاعات و ارتباطات به شرح زیر است:

.

لیست برندگان جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات / انتخاب برتر هر گروه:

  • فروشگاه‌های اینترنتی | انتخاب برتر: دیجی کالا
  • بانکداری الکترونیکی | انتخاب برتر: توسن
  • خدمات الکترونیکی محتوایی (نرم‌افزار) | انتخاب برتر: همکاران سیستم و رایورز
  • خدمات الکترونیکی محتوایی (‌سخت‌افزار) | انتخاب برتر: فراسو، فهیم مشاور
  • مدیریت پروژه‌های فناوری اطلاعات (مشاوره) | انتخاب برتر: حاسب سیستم
  • امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات | انتخاب برتر: پیام پرداز
  • شبکه‌های اجتماعی | انتخاب برتر: پرشین بلاگ و آپارات
  • خدمات وب | انتخاب برتر: چاپار
  • اینترنت پرسرعت | انتخاب برتر: آسیا تک و آریا رسانه تدبیر
  • توزیع‌کننده اینترنت | انتخاب برتر: رسپینا
  • وایمکس | انتخاب برتر: ایرانسل
  • توسعه و بهینه‌سازی | انتخاب برتر: سماوات و زعیم
  • اپراتورهای ارتباطات سیار | انتخاب برتر: ایرانسل و همراه اول

.

لیست کامل برندگان جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات ۹۳ به شرح زیر است:

لیست کامل برندگان جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات 93

لیست کامل برندگان جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات ۹۳

.

کارگروه توسعه کاربردهای فناوری اطلاعات

ردیف

عنوان محور

نام شرکت کننده

رتبه

۱

خدمات الکترونیکی محتوایی

(زیر محور نرم افزار)

شرکت نرم افزاری همکاران سیستم

دوم

شرکت مهندسی نرم افزار رایورز

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگادآریان (فناپ)

سوم

۲

خدمات الکترونیکی محتوایی

(زیرمحور سخت افزار)

شرکت صنایع رایانه فراسو

دوم

شرکت فهیم مشاور

شرکت تیام شبکه

سوم

شرکت تولید سیستمهای
آینده سیما (گرین)

۳

مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات

(زیر محور مشاوره)

شرکت مهندسی مشاور حاسب سیستم

دوم

شرکت گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایریانا

سوم

۴

امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات

شرکت مهندسی ارتباطی پیام پرداز

دوم

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات دژگستر ایمن پاسارگاد

سوم

۵

خدمات الکترونیکی محتوایی
( زیر محور شبکه های اجتماعی)

سرویس دهنده پرشین بلاگ

دوم

سرویس اشتراک ویدیو آپارات

شبکه اجتماعی کلوب

سوم

۶

خدمات الکترونیکی محتوایی
(زیر محور خدمات وب)

پست الکترونیکی چاپار

دوم

موتور جستجوی پارسی جو

سوم

۷

خدمات الکترونیکی محتوایی

(زیرمحور بانکداری الکترونیکی)

توسعه سامانه های نرم افزاری نگین (توسن)

دوم

شرکت خدمات انفورماتیک

سوم

۸

خدمات الکترونیکی محتوایی

(زیرمحور تجارت الکترونیکی)

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

دوم

فروشگاه اینترنتی چاره

سوم

 . 

کارگروه ارزیابی اپراتورهای ارتباطی و فناوری اطلاعات (فناوری اطلاعات)

ردیف

عنوان محور

نام شرکت کننده

رتبه

۱

شرکت های ارائه دهنده خدمات عمومی انتقال داده های ماهواره‌ای(SAP)

گروه ارتباط ماهواره ای سامان

سوم

۲

شرکت های ارائه دهنده خدمات عمومی انتقال داده های کابلی

(اینترنت پرسرعت ADSL)

انتقال داده های آسیاتک

سوم

آریا رسانه تدبیر

۳

توزیع کنندگان اینترنت

رسپینا (استان تهران)

سوم

۴

شرکت های ارائه دهنده خدمات ارتباط بیسیم مبتنی بر فناوری WIMAX

خدمات ارتباطی ایرانسل

سوم

 .

کارگروه فناوری، تولید و صادرات

ردیف

عنوان محور

نام شرکت کننده

رتبه

۱

صادرات

شرکت توسعه سامانه های نرم افزاری نگین (توسن)

دوم

شرکت نیان

سوم

۲

فناوری

شرکت پیام افزار پیک آسا

دوم

شرکت ایده نوآتیه

سوم

شرکت بسامد

سوم

 .

کار گروه شبکه های ارتباطی و مخابراتی

ردیف

عنوان محور

نام شرکت کننده

رتبه

۱

توسعه و بهینه سازی

موسسه سماوات

(اجرای شبکه ملی فیبرنوری کشور)

دوم

شرکت زعیم

(اجرای پروژه شبکه انتقال نوری کشور)

دوم

۲

تولید نرم افزارهای ارتباطی و مخابراتی

پرورش داده ها

(نرم افزار مدیریت یکپارچه شبکه سوئیچ کشوری و سیستم پشتیبانی مشتریان و صورتحساب گیری)

سوم

شرکت داده پرداز دوران

(نرم افزار مدیریت دسترسی کاربران)

سوم

۳

تولید سخت افزارهای ارتباطی و مخابراتی

فناوری ارتباطات نوری امین

(سیستم انتقال نوری DWDM)

دوم

پرتو تماس نوین

(سیستم انتقال الکترونیکی NG-SD)

دوم

۴

نظارت، نگهداری و پشتیبانی

مدیریت ارتباطات زیرساخت استان یزد

(نگهداری و پشتیبانی شبکه های مخابراتی استان یزد)

دوم

مدیریت ارتباطات زیرساخت استان کرمان

(نگهداری و پشتیبانی شبکه های مخابراتی استان  کرمان)

سوم

۵

ارتباطات بین الملل

شرکت پیشگامان کویر آسیا

(برقراری ارتباط فیبرنوری بین ایران و کشورهای همسایه)

دوم

 .

کارگروه اطلاع رسانی و رسانه

ردیف

عنوان محور

نام شرکت کننده

رتبه

۱

میزان استفاده از فناوری های نوین ارتباطی

پایگاه اطلاع‌رسانی افتانا

دوم

پایگاه اطلاع‌رسانی سیتنا

سوم

۲

فعالیت پایگاه های اطلاع رسانی در زمینه توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات

شهرداری مشهد

دوم

دانشگاه فردوسی مشهد

سوم

۳

تولید محتوای خبری در حوزهICT

(یادداشت،مصاحبه، گزارش و اخبار)

در بخش مصاحبه آقای سلمانی

سوم

.

کارگروه پست درگاه ارائه خدمات

ردیف

عنوان محور

نام شرکت کننده

رتبه

۱

فروشگاه های فعال در بازار

فروشگاه برمودا

سوم

۲

محورذینفعان و تامین کنندگان پست و پست بانک

شرکت الکترونیک پندار پژوه

سوم

 .

کارگروه اپراتورهای ارتباطی

ردیف

عنوان محور

نام شرکت کننده

رتبه

۱

محور اپراتورهای ارتباطات سیار

همراه اول

سوم

ایرانسل

۲

اپراتورهای مخابرات استانی

مخابرات استان قم

سوم

مخابرات استان اصفهان

مخابرات استان آذربایجان غربی

.

کارگروه آموزش و پژوهش

ردیف

عنوان محور

نام شرکت کننده

رتبه

۱

دکتر عبدی پور

دوم

محمد تقی راشد محصل

دوم

محور نفرات برگزیده حقیقی

محسن کاهانی

سوم

فریبا نصیری

سوم

حمید سربازی آزاد

سوم

محمد حسن قاسمیان یزدی

سوم

.

فایل ورد لیست کامل برندگان چهارمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات را از اینجا دانلود کنید.

جشنواره‌ی ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات که با نام فاوا معروف است، با هدف ایجاد فضای رقابتی سالم و شور و نشاط علمی در عرصه‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات و تعامل بین متخصصان کشور، شناسایی و اقدام به جذب و پرورش نخبگان و استعدادها در زمینه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمایت از صنایع داخلی، تحرک بخشیدن به فعالیت‌های رسانه‌ای الکترونیکی و ارتقای سطح آگاهی‌بخشی به جامعه، چند سالی هست که شروع به کار کرده است و اکنون یکی از جشنواره‌های بسیار معتبر در سطح کشور به شمار می‌رود.

چهارمین دوره‌ی این جشنواره روز ۲۷ اردیبهشت در سالن اجلاس سران برگزار شد و در حالی که رییس جمهور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و بسیاری از مقامات دولتی و کشوری در این مراسم حضور داشتند، از اندیشمندان، فعالان و متخصصان و شرکت‌های فن‌آور و دانش بنیان فعال در حوزهICT تجلیل به عمل آمد. جوایز برترین‌های حوزه‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات از بین بیش از ۷۵۰ شرکت و با ارزیابی و بررسی‌های متعدد در هیئت داوری جشنواره انتخاب و به برگزیدگان اهدا شد.

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */