راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

پابند زندگی، پابند خانواده؛ پویش شرکت تاپ برای آزادی زندانیان جرائم نقدی

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در آستانه فرارسیدن ایام نوروز و ماه مبارک رمضان با هدف آزادسازی زندانیان جرائم نقدی، پویشی را تحت عنوان «پابند زندگی، پابند خانواده» راه‌اندازی کرده که در طی آن زمینه آزادی ۱۰۰ نفر از زندانیانی که توان پرداخت جرائم نقدی و بدهی‌های خود را نداشتند، فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ)، پویش «پابند زندگی، پابند خانواده» توسط شرکت تجارت الکترونیک پارسیان به منظور آزادسازی زندانیان جرائم نقدی و بازگرداندن آنها به آغوش خانواده‌هایشان در آستانه فرارسیدن ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، با همکاری گروه حامی بازار و اپلیکیشن مردمانیم، برگزار می‌شود.

در این پویش، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان به منظور عمل به مسئولیت اجتماعی خود، بخشی از بودجه هدایای سالانه شرکت را به آزادسازی ۱۰۰ نفر از زندانیانی که به واسطه جرائم غیرعمدی در زندان به سر می‌برند اختصاص داده و با تأمین هزینه ساخت پابندهای الکترونیکی، امکان حضور این افراد در کنار خانواده‌هایشان را در ایام عید فراهم می‌سازد.

بر اساس آمار در حال حاضر شماری زیادی از زندانیان به واسطه جرائم غیرعمد در زندان‌های سراسر کشور تحمل حبس می‌کنند که تعدادی از این مددجویان، افرادی هستند که نه با ارتکاب اعمال مجرمانه بلکه به صرف ناتوانی در تأمین امانات مالی یا تنگدستی در تسویه اقساط با طرح شکایت طلبکار یا ضامن روانه زندان شده‌اند.

در همین راستا، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با مشارکت گروه حامی بازار و اپلیکیشن مردمانیم، با تأمین بودجه مورد نیاز برای تهیه پابندهای الکترونیک برای این افراد، فرصت بازگشت آنها به آغوش خانواده و جامعه را فراهم می‌کند تا بتوانند با کار و فعالیت هزینه مورد نیاز برای پرداخت دیون خود تأمین کنند. همچنین با تأمین هر چه بیشتر پابندهای الکترونیک، بستر لازم برای قضات در ابلاغ احکام آزادی این افراد فراهم می‌شود.

 مردم و خیرین نیز می‌توانند از طریق اپلیکیشن مردمانیم به پویش «پابند زندگی، پابند خانواده» بپیوندند و با مشارکت در این طرح و پرداخت هزینه تهیه پابندهای الکترونیک، بستر لازم برای آزادی افراد بیشتری از زندان‌های کشور فراهم سازند. با پیوستن به این پویش، خانواده‌های بیشتری در ایام نوروز دور هم جمع خواهند شد. برای پیوستن به پویش «پابند زندگی، پابند خانواده» از طریق وب‌سایت مردمانیم اقدام کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.