بانک‌ها تلفن همراه خبر

شماره پیامک جدید سامانه نوبت‌دهی هوشمند بانک پاسارگاد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، از این پس مشتریان گرامی می‌توانند با ارسال پیامک به شماره ۱۰۰۰۸۲۸۹، نسبت به رزرو نوبت، برای مراجعه به شعبه و دریافت خدمات اقدام کنند.
بر اساس این خبر، سامانه نوبت‌دهی هوشمند بانک‌پاسارگاد، با هدف ایجاد امکان برنامه‌ریزی و مدیریت زمان برای مشتریان و صرفه‌جویی در وقت و هزینه آنها طراحی شده‌ است. به این‌صورت که هم‌میهنان گرامی می‌توانند قبل از مراجعه به شعبه، از طریق پیامک کوتاه، نوبت خود را در صف مشتریان منتظر دریافت خدمت، رزرو کرده و بر اساس پیامک پاسخی که در آن، شماره نوبت در صف شعبه، تعداد افراد حاضر در صف، زمان تقریبی انتظار و زمان مناسب برای مراجعه به شعبه قید شده‌، وقت خود را برنامه‌ریزی کنند. به این‌ترتیب مشتریان قادر خواهند بود چند دقیقه قبل از زمان اعلام شده، برای دریافت خدمات در شعبه حضور به‌هم رسانند.
گفتنی است مشتریان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت بانک‌پاسارگاد به نشانی www.bpi.ir و یا با مرکز اطلاع‌رسانی به شماره ۸۲۸۹۸۲۸۹ تماس حاصل کنند.

منبع: بانک پاسارگاد

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */