راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

تجارت الکترونیک پارسیان، پایدارترین بستر پرداخت الکترونیک کشور بر اساس گزارش شاپرک

بر اساس آخرین گزارش اقتصادی منتشر شده توسط شرکت شاپرک در دی‌ماه ۱۴۰۱، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، بهترین عملکرد را در نسبت تعداد خطای پذیرندگی به مجموع تعداد تراکنش‌ها، طی چند ماه گذشته در میان سایر شرکت‌ها داشته و توانسته پایدارترین بستر پرداخت را در میان سایر PSPهای کشور برای پذیرندگان خود فراهم سازد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ)، در گزارش اقتصادی شماره ۹۱ شاپرک که در بهمن‌ماه ۱۴۰۱ منتشر شده است، شرکت تجارت الکترونیک با رقمی برابر با ۰.۰۱۲ درصد در دی‌ماه، کمترین تعداد خطای پذیرندگی به تعداد کل تراکنش‌ها را در میان PSPهای کشور به خود اختصاص داده است.

 مقایسه نسبت شاخص خطای پذیرندگی به کل تراکنش‌ها، میزان امنیت ایجاد شده توسط آن شرکت را تبیین می‌کند و هر چه این شاخص کمتر باشد، نشان‌دهنده آن است که شرکت عملکرد بهتری نسبت به سایر شرکت‌ها داشته است.

لازم به ذکر است شرکت تجارت الکترونیک پارسیان که در کاهش خطای تراکنش‌ها همواره پیشتاز بوده و به بستری پایدار و امن برای پرداخت شناخته شده است، طی چند سال گذشته با بهبود عملکرد و توسعه فنی توانسته میزان خطا را بیش از پیش کاهش دهد که این موضوع منجر به کسب جایگاه برتر طی دو ماه گذشته شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.