خبر

دریافت اینترنتی ریزمکالمات تلفن ثابت ممکن شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت مخابرات استان تهران به‌منظور تسریع در امر اطلاع‌رسانی، تسهیلات اینترنتی و الکترونیکی برای مشترکان تلفن ثابت استان تهران فراهم کرده است. مشترکان تلفن ثابت می‌توانند جهت استفاده از خدمات اینترنتی به پایگاه الکترونیکی شرکت مخابرات استان تهران www.tct.ir مراجعه و فرم عضویت در این سایت را تکمیل کنند.

riz-mokaleme-way2pay-92-12-07

خدمات قابل ارائه از سوی این شرکت بر دو بخش تقسیم می‌شود که بخش اول شامل ثبت‌نام اینترنتی، پیگیری ثبت نام تلفن ثابت، صدور قبض المثنی و فروش و پیگیری کارت‌های اعتباری (IN) است که نیازی به عضویت در سایت ندارد و تنها با انتخاب گزینه خدمات اینترنتی قابل دسترسی است. مشترکان برای دسترسی به بخش دوم خدمات باید عضو سایت شده تا بتوانند از خدمات آن که شامل بررسی امکانات تغییر مکان، تعویض شماره، قطع و وصل تلفن، برقراری و قطع سرویس‌های ویژه مخابراتی، اعلام شماره تلفن به سیستم ۱۱۸ یا انصراف از آن استفاده کنند.

منبع: مخابرات استان تهران

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۳۷ دیدگاه

/* ]]> */