راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

صعود ۷۶ پله‌ای فناپ در رتبه بندی شرکت‌ها

همایش شرکت‌های برتر ایران روز گذشته در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد و شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان توانست با ۷۶ پله صعود نسبت به سال ۱۳۹۰، حائز رتبه ۲۲۷ شود.

سازمان مدیریت صنعتی برای شانزدهمین سال، شرکت‌های برتر ایران از نظر میزان فروش / درآمد را معرفی کرده است. در این میان، شرکت فناپ که در سال ۱۳۹۰، رتبه ۳۰۳ را در میان شرکت‌های برتر ایران کسب کرده بود در سال ۱۳۹۱ باتوجه به افزایش میزان فروش و ورود در بازارهای جدید توانست جایگاه ۲۲۷ ام را از آن خود کند و ارتقای ۷۶ رتبه ای را با تلاش و کوشش مدیران و همکاران شرکت به دست آورد.

سازمان‌ مدیریت صنعتی، رتبه‌بندی شرکت های برتر ایران را برای سالیان متوالی تهیه کرده است. این فهرست با الهام از رسالت سازمان با فراهم کردن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور، فضای روشن‌تری از کسب و کار اقتصادی کشور ارایه می‌دهد و به مدیران، سیاستگزاران و پژوهشگران، یاری می‎رساند تا شناخت و درک دقیق‌تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور بیابند.

hamayesh-imi-100-way2pay-92-11-29

فناپ در سال ۱۳۹۱ با تلاش برای به دست آوردن بازارهای جدید، سرآمد بودن در بازارهای رقابتی و همچنین جلب رضایت مشتریان، همواره در اندیشه نوآوری، ارائه محصولات و خدمات جدید، مشتری‌مداری، برقراری ارتباط موثر با مشتریان، جمع‌آوری و بهره‌مندی از پیشنهادهای اثربخش بوده است و دستیابی به موفقیت ها با بهره گیری از توان متخصصان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات حاصل شده است که می توان گفت، تلاش همکاران عزیز فناپی، زمینه دستیابی به موفقیت ها و نیل به اهداف بوده است.

 منبع: شرکت فناپ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.