راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

آکادمی ایرانسل، جشنواره برنامه‌نویسی پایتون را برای نوجوانان و جوانان برگزار می‌کند

جشنواره بوت‌کمپ‌های پروژه محور برنامه‌نویسی، باهدف کسب مهارت نوجوانان و جوانان در دنیای برنامه‌نویسی، توسط آکادمی ایرانسل برگزار می‌شود.

به گزارش روابط ‌عمومی ایرانسل، این جشنواره تابستانی با سه محور «برنامه‌نویسی پایتون»، «دیتا ساینس با پایتون» و «پایتون برای نوجوانان»، از تاریخ ۸ تا ۳۰ مردادماه ۱۴۰۱ توسط آکادمی ایرانسل برگزار می‌شود تا علاقه‌مندان، پایتون را از صفر تا سطح پیشرفته آموزش ببینند و برای ورود به دنیای کسب‌وکار آماده شوند.

پایتون، اولین گام برای ورود به دنیای جذاب هوش مصنوعی، یادگیری عمیق و بینایی ماشین است. باتوجه‌به گسترش روزافزون «هوش مصنوعی» در صنعت نرم‌افزار و اهمیت و کاربرد این حوزه در کسب‌وکارهای به‌روز ایران و جهان، آکادمی ایرانسل دوره‎های برنامه‌نویسی را برای گروه‎های سنی نوجوانان و بزرگسالان تدارک دیده تا علاقه‌مندان با هر سطحی به کسب این مهارت بپردازند.

دوره‌های پایتون آکادمی ایرانسل به نحوی طراحی شده است که مخاطبان، پایتون را از صفر تا سطح پیشرفته آموزش می‌بینند و در ادامه گرایش موردعلاقه خود را با راهنمایی مربیان، از بین دو گزینه «یادگیری عمیق» و یا «Django» انتخاب می‌کنند. ازآنجاکه موفق‌ترین برنامه‌نویس‌ها، افرادی هستند که از نوجوانی یادگیری برنامه‌نویسی را شروع کرده‌اند؛ در همین راستا، آکادمی ایرانسل دوره‌های برنامه‌نویسی با زیرساختی منحصربه‌فرد برای یادگیری بعضی از مهم‏‌ترین مهارت‏‌های موردنیاز دنیای امروز و آینده نوجوانان را تدارک دیده است.

این بوت‌کمپ توسط آکادمی ایرانسل برگزار می‌شود و شرکت ایرانسل‌لبز و شرکت‌های همکار به‌عنوان یکی از مقاصد احتمالی برای دانش‌آموختگان این بوت‌کمپ در نظر گرفته شده است.

مجموعه ایرانسل لبز، از سال ۱۳۹۸، باهدف تعمیق ارتباط ایرانسل، با جامعه دانشگاهی و کمک به مراکز علمی، استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور و با مأموریت انجام فعالیت‌های تحقیق و توسعه، نوآوری و تجاری‌سازی در زمینه شبکه ارتباطات و فناوری اطلاعات و کسب‌وکارهای پیرامونی با کمک مراکز علمی و پژوهشی داخل و خارج از کشور، اعم از دانشگاه‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور، باهدف تأمین نیازمندی‌های بازار ICT تأسیس شده است.

چشم‌انداز این مجموعه، پیش‌گام بودن در توسعه منابع انسانی و زیرساخت‌های تحقیقاتی اقتصاد دانش‌بنیان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستیابی به جایگاه برترین شرکت ملی در زمینه خلق محصولات و خدمات این حوزه است و «بخش تحقیق و توسعه»، «مرکز نوآوری ایرانسل» و «آکادمی ایرانسل»، از جمله بخش‌های اصلی آن هستند.

ایرانسل، از ارائه‌دهندگان 5G در ایران، با راه‌اندازی این مجموعه، در پی حرکت در مسیر گسترش خدمات متنوع و توسعه سبک زندگی دیجیتال و خلق آینده‌ای همگام با تحولات دنیای دیجیتال است تا با بهره‌گیری از فناوری‌های برتر در حوزه‌های مختلف، خلق ارزش کند.

منبع ایرانسل
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت