راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

بررسی آینده پرداخت‌های اعتباری در هفدهمین رویداد فیناپ

هفدهمین رویداد فیناپ پنج‌شنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود و به موضوع BNPL و آینده پرداخت‌های اعتباری می‌پردازد.

BNPL به مفهوم «اکنون بخر، بعداً پرداخت کن» نوعی سرویس اعتباری است که در آن افراد می‌توانند پس از اعتبارسنجی در شرکت‌های لندتک اقدام به خرید محصول یا خدمت موردنیاز کنند و در موعد مقرر اعتبار دریافتی خود را بازپرداخت کنند.

این شیوه‌ پرداخت به مشتریان اجازه می‌دهد تا پرداخت‌هایشان را به اقساط کوچک‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر تقسیم کنند. راحتی در استفاده‌و شرایط بدون بهره یا کم‌بهره جزو مهم‌ترین مزایای BNPL برای مشتریان است.کارشناسان معتقدند BNPL پتانسیل ایجاد انقلابی جدید در صنعت خدمات مالی را دارد و دسترسی به اعتبار را غیرمتمرکزتر و فراگیرتر خواهد کرد.

تعدادی از کسب‌وکارها و استارتاپ‌های ایرانی نیز به سمت این ترند جدید فین‌تک حرکت کرده‌اند که فیناپ هفدهم مجالی برای معرفی و گردهمایی این کسب‌وکارها فراهم کرده است. هفدهمین رویداد فیناپ با حمایت و همکاری بانک تجارت، تضمین‌چی، تارا، پرداخت الکترونیک سداد، سامانه خرید اعتباری تالی، دیجی‌پی و اسنپ‌پی در محل صداستارتاپ برگزار خواهد شد.


حکایت یک نوآوری ۲۰۰ ساله تا BNPL


در رویداد هفدهم حسین مرادی بنیان‌گذار تضمین‌چی، حامد قنادپور مدیرعامل تارا، محسن عزیزی مشاور ارشد مدیرعامل شرکت عصرامین کارآفرین، ماکان سپهری مدیر بانکداری دیجیتال بانک خاورمیانه، مجید حسامی مدیرعامل اسنپ‌پی، محمدحسین کاشی مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد، احمد افتخاری مدیرعامل تالی، هومن امینی مدیرعامل دیجی‌پی و محمد فرجود مدیرعامل هلدینگ فناوری بانک تجارت ارائه‌هایی با موضوعات جذابی خواهند داشت.

در این رویداد پس از مدت‌ها یک سخنران یک تجربه بزرگ را روایت خواهد کرد که میلاد منشی‌پور مدیرعامل و هم‌موسس تپسی راوی این رویداد خواهد بود و وحید شامخی عضو هیئت‌مدیره شرکت مشاوره مدیریت ایلیا قرار است یک گزارش جالب در خصوص وام و اعتبار ارائه کند.

امیر حق‌رنجبر مدیرعامل لندو، نازنین دانشور مدیرعامل تخفیفان، کسری دولتخواهی رئیس هیئت‌مدیره سوپر اپلیکیشن تاپ، و حسام خواجه‌پور معاون کسب‌وکار پرداخت الکترونیک سداد در پنل کسب‌وکارهای لندتک پیرامون مسائل و چالش‌های این کسب‌وکارها گفت‌وگو خواهند کرد.


پنل رگولاتوری در حوزه اعتباردهی و  BNPL


مهران محرمیان معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی، امیرحسین داودیان معاون مشتریان بانکداری شخصی بانک تجارت، علیرضا ماهیار معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران، امید ترابی مدیرعامل دیار دیجیتال، آرش بابایی مدیرعامل ارتباط فرداو رسول قربانی سردبیر راه پرداخت به‌عنوان دبیر پنل در این بخش گفت‌وگو خواهند کرد.


ظهور نظام‌های اعتباری در فیناپ‌پلاس


صادق فرامرزی صاحب‌نظر حوزه بانکداری دیجیتال و امیر ناظمی عضو هیئت‌علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور در این بخش گفت‌وگو متفاوتی در خصوص نظام اعتباری خواهند داشت.


رونمایی


یک رونمایی از محصولی جدید در حوزه BNPL فیناپ هفدهم اتفاق خواهدافتاد. ‌‌اسنپ‌پی در این رویداد قرار است از محصول جدید خود رونمایی کند.


جزئیات رویداد و نحوه ثبت‌نام


هفدهمین رویداد فیناپ پنج‌شنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱ از ساعت ۱۲ الی ۲۰ با تعداد محدود شرکت‌کننده برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند هم به‌صورت حضوری و هم آنلاین در رویداد شرکت کنند.

همچنین برای رضایت مخاطبان فیناپ در شهرهای دیگر، رویداد به‌صورت زنده از آپارات و اینستاگرام فیناپ پخش خواهد شد.

ثبت‌نام و خریدبلیت از طریق ایوند امکان‌پذیر است و فقط شرکت‌کنندگان امکان حضور در رویداد و استفاده از فضای شبکه‌سازی را خواهندداشت.

سایر جزئیات و برنامه زمان‌بندی رویداد هفدهم در وب‌سایت فیناپ در دسترس است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت