راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و اپلیکیشن تاپ، توزیع‌کننده رسمی و قانونی سرویس‌های ناجا شدند

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ)، با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های ارزشمند در حوزه‌های نرم‌ا‌فزاری و ابزارهای پذیرش و درگاه‌های پرداخت الکترونیکی امن، طی یک مناقصه عمومی به‌عنوان شرکت رسمی پلیس در ارائه آنلاین خدمات مربوط به توزیع‌کنندگی سرویس‌های راهنمایی و رانندگی از جمله استعلام و پرداخت تخلفات وسیله نقلیه، استعلام وضعیت گواهینامه، استعلام نمره منفی گواهینامه، استعلام پلاک‌های شخص (خودرو و موتور) و سایر سرویس‌های ناجا از جمله استعلام ممنوع‌الخروجی و… انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ)، کاربران می‌توانند از طریق سوپراپلکیشن تاپ و سامانه پرداخت قبوض شرکت نسبت به دریافت سرویس‌های مورد نظر خود اقدام کنند.

قابلیت استعلام به همراه تصاویر ثبت‌شده دوربین‌های راهور و در نهایت پرداخت خلافی از طریق کارت بانکی و کیف پول اپلیکیشن تاپ، یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که اپلیکیشن تاپ به کاربران خود ارائه می‌دهد.

در این راستا شرکت تجارت الکترونیک پارسیان آمادگی دارد تا سرویس‌های استعلام را در پلتفرم‌ها و کانال‌های توزیع آنلاین کشور از جمله اپلیکیشن‌ها، سامانه‌های استعلام و پرداخت شرکت‌های پی‌اس‌پی یا شرکت‌هایی که دارای مجوزهای لازم جهت ارائه خدمات به مردم هستند، در قالب قرارداد فی‌مابین، ارائه دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت