راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

304 برنده در جشنواره تراکنش برنده پرداخت الکترونیک پاسارگاد / امکان انتخاب جوایز موجود

در ادامه سلسله جشنواره‌های شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد تحت عنوان «تراکنش برنده» و اجرای جشنواره‌ 404 طی ماه‌های بهمن و اسفند، این شرکت برآن شد تا جشنواره 304 را در دو ماه اردیبهشت و خرداد برگزار کند.

برای حضور در این جشنواره پذیرندگان می‌توانند تنها با انجام 30 تراکنش بیشتر نسبت به ماه قبل با مجموع مبالغی بالغ بر 40 میلیون ریال و یا کسب مجموع مبالغ خرید معادل 304 میلیون ریال نسبت به عملکرد ماه قبل در این جشنواره شرکت کنند. شایان ذکر است در جشنواره 304 عملکرد هر ترمینال به‌صورت مستقل بررسی و برندگان به‌صورت ماهانه مشخص می‌شوند.

پذیرندگان می‌توانند از طریق این نرم‌افزار وضعیت امتیازات خود را رصد و از امکانات دیگر آن استفاده کنند. پس از قرعه‌کشی این امکان برای برندگان فراهم شده است که جایزه مورد نظر خود را از میان جوایز موجود نقدی و غیر نقدی در نرم‌افزار سانیار مشاهده و انتخاب کنند؛ نرم‌افزار سانیار، نرم‌افزاری جامع برای پذیرندگان شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد است که از طریق آن پذیرندگان می‌توانند وضعیت درگاه‌های پرداخت خود را مدیریت کنند و با این شرکت در ارتباط باشند.

برندگان دوره‌های قبل این جشنواره و اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره 304 در سایت شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد قابل مشاهده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت