راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

رویداد تجربه محور هوش مصنوعی در صنعت، پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت برگزار می‌شود

باهدف به‌اشتراک‌‌گذاری تجربیات توسعه محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی و علوم داده و با حضور متخصصانی از شرکت‌های معتبر ایرانی و بین‌المللی، رویداد تجربه محور هوش مصنوعی ایران توسط کارگزاری مفید برگزار می‌شود.

رویداد تجربه محور هوش مصنوعی در صنعت، فرصتی برای گردهمایی متخصصان و فعالان حوزه هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و علوم داده در کشور است تا از تجربیات حاضرین همایش در مواجهه با چالش‌های توسعه محصولات هوش مصنوعی و علوم داده بهره‌مند شوند.


رویداد یک‌روزه


هوش مصنوعی و علوم داده که ۲۹ اردیبهشت سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما توسط کارگزاری مفید برگزار می‌شود، فرصت مغتنمی است برای صاحبان کسب‌وکارها، فعالان حوزه هوش مصنوعی، دانشمندان داده، دانشجویان و کلیه علاقه‌مندان به این حوزه تا از زبان متخصصان با آخرین تحولات و چالش‌های هوش مصنوعی و علوم داده در کسب‌وکارها آشنا شوند.

سخنرانان کلیدی رویداد تجربه‌محور هوش مصنوعی، متخصصانی هستند که علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر ایران و جهان، تجربیات ارزشمندی به‌واسطه فعالیت در شرکت‌های فناوری محور به‌عنوان بنیان‌گذار، مدیر یا دانشمند ارشد، اندوخته‌اند. از این میان می‌توان به حضور محمد شکوهی یکتا، دانشمند ارشد کاربردی داده شرکت مایکروسافت، مرضیه طاهایی دانشمند یادگیری ماشین شرکت هوآوی، علی زارع‌زاده مدیر‌ هوش مصنوعی کارگزاری مفید، محمد‌حسین رهبان عضو هیئت‌علمی دانشگاه شریف و مدیرانی از شرکت‌های تپسی، بلوبانک، تپسل و هومن ژن اشاره کرد.

این همایش را می‌توان نخستین رویداد تجربه محور هوش مصنوعی ایران نامید که فعالان و متخصصان هوش مصنوعی و علوم داده کشور را گرد‌هم آورده و فرصت مناسبی برای شبکه‌سازی در جامعه هوش مصنوعی و علوم داده ایران خواهد بود.

این رویداد روز پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401 از ساعت 8 الی 17 در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان برای حضور می‌توانند از طریق این آدرس با جزئیات بیشتر آشنا شوند و ثبت‌نام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت