راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

مجمع عمومی عادی سالیانه پرداخت الکترونیک پاسارگاد برگزار شد / رشدیابنده‌ترین شرکت فعال در حوزه پرداخت

مجمع عمومی عادی سالیانه پرداخت الکترونیک پاسارگاد برگزار شد و این شرکت به ازای هر سهم، ۴۶۰ ریال سود تقسیم کرد.

مجمع سالانه شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد با حضور حداکثری سهامداران حقیقی و حقوقی برگزار و پس از استماع گزارش فعالیت هیئت مدیره، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت‌های مالی عملکرد دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ بررسی و تصویب شد.

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد توانست با ثبت رشد ۵۳.۷ درصدی در شاخص تعداد تراکنش و رشد ۸۷.۱۳ درصدی در شاخص مبلغ تراکنش، برای دومین سال متوالی، عنوان رشدیابنده‌ترین شرکت فعال در حوزه پرداخت را به خود اختصاص دهد و در جمع ۵ شرکت برتر حوزه پرداخت قرار گیرد. این در حالی‌ست که رشد صنعت پرداخت در این دو شاخص به ترتیب از اعداد ۱۷.۵درصد و ۳۳.۰۹ درصد فراتر نرفته است.

طبق گزارش مذکور در پایان دوره مالی، سهم بازار پرداخت الکترونیک پاسارگاد در تعداد پایانه فروشگاهی فعال تراکنش دار به ۱۶.۷۲ درصد رسیده و با رشد ۳۹.۴۵ درصدی طی سال ۱۴۰۰ از جایگاه پنجم به جایگاه نخست این شاخص دست یافته است.

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد، ضمن ارائه راهکارهای متنوع پرداخت الکترونیک، تلاش می‌کند با پایبندی به نوآوری و ارتباط بین دانش و خلاقیت، ماموریت خود را مبنی بر فراهم کردن بستری امن و جامع در حوزه پرداخت و فناوری مالی برای تمامی افراد جامعه محقق کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.