راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

درخشش سپ در آخرین گزارش قرن

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در آخرین گزارش اقتصادی شاپرک در قرن ۱۴ توانست با سهم ۲۰.۸۶ درصدی از سهم تعداد کل تراکنش‌­های اسفند ۱۴۰۰، آخرین گزارش قرن ۱۴ را با صدرنشینی به پایان برساند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، طبق آخرین گزارش اقتصادی سال ۱۴۰۰ شاپرک، سپ با سهم ۲۰.۸۶ درصدی از تعداد کل تراکنش‌های انجام‌شده، بالاترین سهم را در بین شرکت‌های پرداخت الکترونیک به خود اختصاص داد و همانند ماه گذشته، جایگاه اول را به خود اختصاص داد.

آخرین گزارش شاپرک در قرن ۱۴، نشان می­دهد پرداخت الکترونیک سامان با سهم تعداد تراکنش­‌های کارتخوان فروشگاهی به میزان ۲۰.۶۷ درصدی و پوشش ۳۵.۵۵ درصدی تعداد تراکنش‌های ابزار پذیرش موبایلی در رتبه نخست صنعت PSP در اسفندماه سال ۱۴۰۰ قرار دارد. این گزارش در ادامه از رتبه نخست پرداخت الکترونیک سامان کیش با سهم ۲۰.۹۱ درصدی از بازار تعداد تراکنش‌های خرید خبر می‌دهد.

آخرین گزارش اقتصادی شاپرک از بازار مبلغی ابزار پذیرش موبایلی و پوشش ۴۰.۴۸ درصدی سپ در بین شرکت‌های پرداخت الکترونیک و رتبه نخست، همانند ماه گذشته نوید می­دهد. این شرکت همچنین با پوشش ۲۳.۵۷ درصدی از سهم بازار پرداخت قبض و خرید شارژ، توانسته سهم عمده‌ای از بازار تعدادی تراکنش‌های این بخش را به خود اختصاص دهد.

شایان ذکر است شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش از نظر «سهم مبلغی پذیرش کارتخوان فروشگاهی، سهم مبلغی ابزار پذیرش اینترنتی و مبلغ تراکنش‌های پرداخت قبض و خرید شارژ» و «تعداد تراکنش­‌های ابزار پذیرش اینترنتی» در رتبه دوم قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.