راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سرویس پرداخت قبوض عوارض شهرداری در «پی‌پاد» راه‌اندازی شد / خدمات شهری از راه دور

در ادامه توسعه خدمات پی‌پاد، سرویس «قبض عوارض شهرداری» در اپلیکیشن پی‌پاد راه‌اندازی شد. به کمک این سرویس ،کاربران می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر خدمات شهری و سایر مراکز، به‌سادگی عوارض ملک مسکونی، عوارض ملک کسبی، عوارض پسماند مسکونی و عوارض پسماند کسبی را پرداخت کنند.

به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، سرویس قبض عوارض شهرداری به‌عنوان بخش جدیدی از خدمات پرداخت قبوض اپلیکیشن پی‌پاد در دسترس کاربران قرارگرفته است. ازآنجایی‌که عوارض و پسماند مسکونی و کسبی یکی از اصلی‌ترین منابع درآمد شهرداری به شمار می‌آید، بین املاک مسکونی و تجاری تفاوتی وجود نداشته و پرداخت عوارض برای هردو اجباری است. حالا به وسیله این سرویس ،کاربران می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر خدمات شهری و سایر مراکز، به‌سادگی عوارض ملک مسکونی، عوارض ملک کسبی، عوارض پسماند مسکونی و عوارض پسماند کسبی را پرداخت کنند.

گفتنی است از مبالغ عوارض در راستای خدماتی مثل ساخت فضاهای عمومی، حفظ و توسعه آنها، بهسازی معابر ازجمله آسفالت، درخت‌کاری، نظافت شهری و … استفاده می‌شود. عوارض نوسازی و عمران شهری فقط مختص ساختمان‌های نوساز نیست و تمام املاک مشمول پرداخت این عوارض هستند تا درامد ناشی از آن صرف امور شهری شود. به‌این‌ترتیب پی‌پاد نیاز تمام شهروندان را برطرف خواهد کرد.

شایان‌ذکر است که در حال حاضر سرویس پرداخت قبوض عوارض شهرداری در اپلیکیشن پی‌پاد، صرفاً مختص شهرداری تهران است و عوارض مرتبط با املاک شهر تهران را شامل می‌شود.

پی‌پاد، اپلیکیشنی کاربردی در حوزه «فین‌تک» است. از طریق این اپلیکیشن، می‌توان اموری مانند کارت به کارت، خرید شارژ و بسته اینترنت، پرداخت کرایه تاکسی، مدیریت و فروش سهام عدالت، خرید بلیت قطار بین‌شهری، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، پرداخت قبوض و … را به سهولت انجام داد.

نسخه جدید پی‌پاد هم‌اکنون در وب‌سایت پی‌پاد و تمام مارکت‌های اندرویدی در دسترس علاقه‌مندان قرارگرفته و کاربران پلتفرم iOS نیز می‌توانند از نسخه وب پلتفرم استفاده کنند.

«سرزمین هوشمند پاد» طرح پلتفرم جامع و چند سویه «گروه مالی پاسارگاد» است که با ارائه راهکارهایی متنوع از حوزه‌ها و بخش‌های مختلف، محصولات و امکانات گوناگونی را در راستای تحقق زندگی بهتر ارائه می‌‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر از «سرزمین هوشمند پاد» به سایت ic.pod.ir مراجعه یا کیوآرکد زیر را اسکن کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.