راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

ارائه سرویس تطبیق شماره حساب و کد ملی در «پادیوم»

طی هفته گذشته مجموعه سرویس‌های جدیدی که مرتبط به زیرساخت‌های احراز هویت و پلتفرم هوش مصنوعی سرزمین هوشمند پاد هستند، به بازارچه API پادیوم اضافه شده است.

به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، سرویس‌های تازه‌ای در قالب رابط کاربردی برنامه‌نویسی یا API از طریق پلتفرم پادیوم در اختیار جامعه توسعه‌دهندگان و استارتاپ‌ها قرار گرفته که خدمات متنوعی را ارائه می‌دهند.

از جمله این سرویس‌ها می‌توان به سامانه «تطبیق صوت» و «تطبیق تصویر» اشاره کرد که در دسته خدمات مربوط به هوش مصنوعی پاد قرار گرفته و وظیفه مطابقت و مقایسه دو تصویر یا دو صدا را به یکدیگر دارد. به این ترتیب که کسب‌وکار می‌تواند از این طریق برای احراز هویت فعالیت‌های حساس در بسترهای گوناگون بهره بجوید.

علاوه بر این API «تطبیق شماره حساب و کد ملی» در بازارچه پادیوم در دسترس قرار گرفته که به کمک آن می‌توان از صحت هویت مالک حساب (به خصوص در امور مالی و بانکی) اطمینان حاصل کرد.

برای این منظور کافی است توسعه‌دهنده، شماره حساب و شماره ملی مشتری خود را به این سرویس ارسال و نتیجه تطابق یا عدم تطابق آن را دریافت کند.

پیش از این نیز API «پالایش محتوای نامناسب» یا NSFW که توسط تیم هوش مصنوعی سرزمین هوشمند پاد توسعه داده شده، از طریق پادیوم در دسترس قرار گرفته است که به صورت خودکار و با به‌کارگیری هوش مصنوعی، تصاویر و محتوای غیراخلاقی را از دسترس کاربر خارج می‌کند.

گفتنی است پادیوم، بازارچه‌ای برای رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی (API) و خدمات دیجیتال در سرزمین هوشمند پاد است که از طریق آن کسب‌وکارها می‌توانند از سرویس‌ها و خدمات و محصولات مختلف آماده و ارائه‌شده استفاده کرده و امور برنامه‌نویسی و توسعه فنی خود را تسهیل کنند. API به طور خلاصه رابطی بین یک کتابخانه یا سیستم‌عامل و برنامه‌هایی است که از آن تقاضای سرویس دارند.

«سرزمین هوشمند پاد» طرح پلتفرم جامع و چندسویه «گروه مالی پاسارگاد» است که با ارائه راهکارهایی متنوع از حوزه‌ها و بخش‌های مختلف، محصولات و امکانات گوناگونی را در راستای تحقق زندگی بهتر ارائه می‌‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از سرزمین هوشمند پاد به سایت ic.pod.ir   مراجعه یا کیوآرکد زیر را اسکن کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.