راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

با حضور رئیس هیئت‌مدیره و معاونان شرکت ناواکو صورت گرفت / معرفی oconnect در آیین بزرگداشت ۵۵سالگی ITMC

آیین بزرگداشت ۵۵سالگی تأسیس کارخانه‌های مخابراتی ایران با حضور رئیس هیئت‌مدیره و معاونان شرکت فناوری اطلاعات ناواکو و همچنین معرفی محصولی جدید (oconnect) و عقد تفاهم‌نامه همکاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ناواکو، در این مراسم پس از ارائه گزارش عملکرد سال گذشته شرکت کارخانه‌های مخابراتی ایران و تقدیر از مدیران برتر، تفاهم‌نامه‌ای با شرکت فناوری اطلاعات ناواکو حول موضوعات مختلف منعقد شد. ایجاد پلتفرم‌های هوشمند، تولید تجهیزات پایانه فروش و تولید سوئیچ‌های لایه‌های مختلف مورد استفاده در شرکت‌های مخابراتی و شبکه بانکی کشور، یکی از موضوعات این تفاهم‌نامه است.

شرکت فناوری اطلاعات ناواکو که پیش از این در نمایشگاه تراکنش ایران از محصول جدید خود oconnect رونمایی کرده بود، در این مراسم نیز به معرفی قابلیت‌های این محصول پرداخت. این محصول به‌منظور بهبود سطح کیفی سرویس‌دهی پذیرندگان، به‌عنوان مبدل SIP TRUNK به خطوط E1 مورد استفاده قرار می‌گیرد که به بهبود زیرساخت‌ها و کاهش هزینه‌ها منجر خواهد شد و بخش اعظم تماس‌های دایال‌آپ کشور را پوشش خواهد داد.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم، رئیس هیئت‌مدیره و معاونان شرکت فناوری اطلاعات ناواکو که به همراه چهار شرکت و سازمان دیگر در این مراسم حضور داشتند، از نمایشگاه تخصصی شرکت کارخانه‌های مخابراتی ایران که در حوزه‌های مختلف از جمله بانکداری نوین برپا شده بود، بازدید کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.