راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

وزیر صنعت، معدن و تجارت از کارخانه فناپ‌تک بازدید کرد

سیدرضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت و هیئت همراه از کارخانه فناپ‌تک بازدید کرد. در این هیئت امیرحسین نظری، رئیس سازمان صمت خوزستان؛ آقارضا فتوحی، معاون اقتصادی استاندار خوزستان؛ احسان عباسپور، فرماندار ویژه آبادان؛ نادر عمیدزاده، فرماندار ویژه خرمشهر؛ علی دادخواه، معاون امور صنایع سازمان صمت؛ مدیران منطقه آزاد اروند؛ سیدلفته احمدنژاد، نماینده شریف مردم خرمشهر و… حضور داشتند.

در این دیدار حیدر مغنی، مدیرعامل شرکت فناپ‌تک ضمن معرفی توانمندی‌ها و زیرساخت‌های فناپ‌تک به نتایج هدف‌گذاری‌های 1400 شرکت فناپ‌تک اشاره کرد و نیز برنامه‌ها و چشم‌انداز فناپ‌تک در 1401 را شرح داد.

همچنین وزیر صنعت، معدن و تجارت در این بازدید ضمن تقدیر از مجموعه فناپ‌تک بابت راه‌اندازی کارخانه جدید خود در دوران همه‌گیری کرونا و ایجاد اشتغال پایدار در خرمشهر پیشنهاد راه‌اندازی خط تولید تلفن همراه هوشمند را با مجموعه فناپ‌تک مطرح کرد.

فناپ‌تک یکی از شرکت‌های پیشگام در تولیدات روزآمد حوزه الکترونیک است و به‌عنوان اولین شرکتی که در ایران اقدام به تولید کارت‌خوان بانکی کرده، شناخته می‌شود. فناپ‌تک در سال جاری پس از افتتاح کارخانه جدید خود سه محصول جدید خوددریافت بانکی رمسان، کنسول اندرویدی پادباکس و دوربین‌های امنیتی را روی خط تولید خود برده و محصولات جدیدی اعم از مودم‌های اینترنت نیز به‌زودی به محصولات این شرکت اضافه خواهد شد. فناپ‌تک قصد دارد با نگاه ایجاد اکوسیستم تولید تجهیزات و محصولات دیجیتال، خرمشهر را به قطب تولید محصولات دیجیتال بدل کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.