راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

آغاز ارائه سرویس‌های لاماسو در جزیره قشم / رزرواسیون هتل در خلیج‌ فارس

قرارداد همکاری سرویس‌های «راهکار رزرواسیون هتلی لاماسو»، با چندین هتل در جزیره قشم منعقد شد. پیرو برنامه توسعه و گسترش فعالیت‌های راهکار رزرواسیون هتلی لاماسو در هتل‌های سراسر کشور، این بار طی جلسه‌هایی در جزیره قشم، ارائه این راهکار بین هتل‌های دارای بیش از سه ستاره در کشور صورت گرفت که به امضای قرارداد با چندین هتل در خط خلیج‌ فارس منجر شد.

به گزارش «واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد»، طی دیدارهایی که مدیرعامل لاماسو و مدیر کسب‌وکار حوزه گردشگری «سرزمین هوشمند پاد» با جامعه هتلداران جزیره قشم برگزار کردند، وضعیت همکاری فی‌مابین، مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. طی این دیدارها قراردادی بین همکاران سرزمین هوشمند پاد و هتلداران قشم به امضا رسید. در این قرارداد، ارائه سرویس‌های پلتفرم رزرواسیون هتلی لاماسو در خانواده هتل‌های «فولتون قشم»، هتل «آوینار» و چند هتل دیگر آغاز شد.

علاوه بر این، طرح‌های گردشگری جدیدی مورد بحث قرار گرفتند که در آینده نزدیک فارغ از حوزه هتلداری، توسط «زیست‌بوم پاد» و «هلدینگ فناپ» به مرحله طرح و اجرا خواهد رسید.

«لاماسو» درصدد است همانند دیگر نقاط کشور، ترتیب سفر به منطقه خلیج‌ فارس و ارائه خدمات در هتل‌های جزیره قشم را بیش‌ از پیش تسهیل کند و مطابق با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، تمام فرایند رزرو هتل در جزیره قشم را از طریق پلتفرم لاماسو و به ساده‌ترین شکل ممکن صورت دهد.

گفتنی است «لاماسو»، بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده راهکارهای رزرواسیون برخط هتلی در ایران است که با کاهش فعالیت مورد نیاز و هزینه‌ها، به توسعه کسب‌وکارهای همراهان خود کمک می‌کند. راهکار رزرواسیون هتلی لاماسو، در واقع استفاده از راهکارهای ارتباطی تمام‌برخط است که در فضای گردشگری فعلی کشور، نیاز مبرمی بدان حس می‌شود. استفاده از این راهکار، سبب افزایش دقت و سرعت می‌شود و کاهش بار کاری نیروی انسانی را به همراه دارد.

علاقه‌مندان ‌می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر به وب‌سایت این مجموعه به این لینک مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.