راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

بیشترین سهم ابزار تراکنش‌دار اینترنتی در اختیار ایران‌کیش

طبق گزارش اخیر شاپرک، این شرکت در شاخص «سهم شرکت پرداخت از تعداد هر یک از ابزارهای پذیرش تراکنش‌دار اینترنتی» دارای رتبه اول و در شاخص «سهم شرکت پرداخت از تعداد هر یک از ابزارهای پذیرش فعال سیستمی اینترنتی» دارای رتبه دوم در بین شرکت‌های پرداخت کشور است.

به نقل از روابط عمومی ایران‌کیش، کسب این رتبه‌ها نشان‌دهنده حرکت رو‌به‌رشد این شرکت در ارائه خدمات به پذیرندگان درگاه اینترنتی کشور بوده و نمایانگر آن است که این شرکت در آینده‌ای نزدیک با در اختیار داشتن بیشترین پذیرندگان اینترنتی فعال به‌نسبت سایر شرکت‌های پرداخت، از بازیگران اصلی صنعت پرداخت در حوزه تراکنش‌های درگاه اینترنتی خواهد بود.

یکی از مهم‌ترین شاخص‌های حوزه‌ پرداخت الکترونیک، بررسی عملکرد شرکت‌های پی‌اس‌پی در مدیریت، پشتیبانی و توسعه ابزارهای پذیرش است. با توجه به آینده صنعت پرداخت در حوزه‌ پرداخت‌های موبایلی و اینترنتی شرکت ایران‌کیش ضمن توجه ویژه به نیازمندی‌های بازار و پذیرندگان فعال در این حوزه مطابق گزارش‌های اقتصادی شاپرک موفق به کسب رتبه‌های مذکور در شاخص‌های نام‌برده شد.

لازم به ذکر است این شرکت با اجرای طرح ویژه‌ای جهت بازاریابی پذیرندگان درگاه اینترنتی، به‌منظور نگهداشت و همکاری بلندمدت با پذیرندگان، ضمن بررسی نیازهای بازار، خدمات شخصی‌سازی‌شده را به هر پذیرنده ارائه می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت