راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

دومین رویداد «توکن‌ تاک» سیزدهم دی‌ماه برگزار می‌شود

دومین رویداد از مجموعه «توکن ‌تاک»، 13 دی‌ماه در سالن سلام «مرکز نوآوری باز پرابلم» برگزار می‌شود. آکادمی شرکت ققنوس با همکاری «اوپکس» و «مرکز نوآوری باز پرابلم» مجموعه رویدادهایی را با عنوان «توکن تاک» و با هدف مرور و بررسی تحولات حوزه فناوری بلاکچین برنامه‌ریزی کرده است.

دومین رویداد این مجموعه با حمایت پایگاه‌های خبری «راه پرداخت»، «زوم ارز» و با مجری‌گری سهیل نیکزاد، مدیرعامل شرکت اوپکس، ساعت 16 تا 18 دوشنبه 13دی‌ماه، همزمان به‌صورت زنده از صفحه اینستاگرام شرکت ققنوس و توکن تاک پخش خواهد شد.

در این رویداد مرور تازه‌ترین اخبار و تحلیل بازار رمزارزها در دو هفته گذشته، با حضور رامتین رنگرزیان، کارشناس توسعه کسب‌و‌کار و حسین غضنفری، مشاور و مدرس بازا‌رهای مالی و سرمایه‌گذاری ارائه خواهد شد. سجاد ذوقی، مؤلف کتاب «تجاری‌سازی بلاکچین» نیز در بخشی دیگر از دومین رویداد «توکن ‌تاک» به معرفی و مرور کتاب‌ها و پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکترا در حوزه بلاکچین خواهد پرداخت. محمدجواد صمدی راد، مدیرعامل شرکت ققنوس به همراه سیاوش تفضلی، مدیرعامل شرکت نیلین؛ سهیل قاسمی، فعال حوزه NFT و سهیل نیکزاد در بخشی ویژه از این رویداد که به موضوع NFT اختصاص‌ یافته، حضور خواهند داشت.

آخرین بخش این رویداد با عنوان «بلاک‌تاک» نیز به گفت‌وگوی ویژه با محمدجواد صمدی‌راد، مدیرعامل شرکت ققنوس اختصاص خواهد داشت.

علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت‌نام  از طریق ایوند توکن تاک در این رویداد شرکت داشته باشند. شایان‌ ذکر است؛ سالن سلام «مرکز نوآوری باز پرابلم» در دارآباد، بلوار ارتش غرب، بعد از تقاطع اوشان، خیابان شهید ابوالفضل سمیع، کنارگذر ارتش، درب ورودی باغ بهشت، ساختمان سلام قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.