راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

بانک سپه به دنبال یک سامانه یکپارچه بانکی جدید

sepahقرارداد پیاده‌سازی و بهره‌برداری از سامانه یکپارچه بانک سپه با استفاده از نرم افزار جامع بانکی ABIS توسط شرکت خدمات انفورماتیک و شرکت رایانه خدمات امید (وابسته به بانک سپه) ۳۱ شهریورماه سال جاری امضا شد.

مدت زمان در نظر گرفته شده برای اجرای این قرارداد یک سال تعیین شده است. محصول ( Advanced Banking Integrated Services ABIS ) با استفاده از آخرین استانداردهای روز دنیا در زمینه پلتفرم مستقل، طراحی و پیاده سازی شده است. این محصول دارای معماری بسیار منعطف با قابلیت گسترش و دسترس پذیری بالا می‌باشد و معماری آن به گونه‌ای طراحی شده که وابستگی به فناوری خاصی نداشته و به دور از پیچیدگی‌های ERP با بهره‌گیری از Object Modelهای استاندارد بانکداری در ایران، قادر به تولید محصولات متنوع بانکی در سریع‌ترین زمان ممکن است.

این قراداد نیز با در نظر گرفتن ویژگی‌های محصول یاد شده و پس از بررسی‌های کارشناسی و برگزاری نشست‌های مدیریتی متعدد منعقد گردید. در پایان نشست مربوط به انعقاد این قرارداد که در محل شرکت خدمات انفورماتیک برگزار شد؛ مدیران ارشد دو طرف، ضمن تأکید بر عملیاتی شدن هر چه سریع‌تر قرارداد، ابراز امیدواری کردند ارائه محصولات متنوع بانکی در بانک سپه، با شتاب بیشتری نسبت به گذشته ادامه یابد.

بانک سپه هفتمین بانک تحت پوشش سرویس‌های جامع شرکت خدمات انفورماتیک محسوب می‌شود. این در حالی است که پیش از این، شش بانک شامل بانک‌های ملی، صادرات، توسعه صادرات، صنعت و معدن، دی و آینده از خدمات این شرکت در قالب ارائه سرویس‌های جامع بهره‌مند گردیده‌اند.

منبع: شرکت خدمات انفورماتیک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.