راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

ایران‌کیش در جایگاه نخست کاهش خطای پذیرندگی در گزارش شهریورماه شاپرک

طبق آخرین گزارش شاپرک که منتهی به ماه شهریور منتشر شد، شرکت ایران کیش علی‌رغم تعداد بالای تراکنش‌ها، رتبه اول کاهش خطای پذیرندگی را کسب کرد.

به گزارش روابط‌عمومی ایران‌کیش،‌ این شرکت در شاخص ضریب اثربخشی ابزارهای کارتخوان فروشگاهی در مقایسه با مدت مشابه نیز رشد داشته است. همچنین این شرکت در کنار رشد در شاخص اثربخشی کارتخوان‌های فروشگاهی، رتبه یک کاهش خطای پذیرندگی را به خود اختصاص داد. در حالی این شرکت در ماه شهریور بهترین جایگاه در میزان کاهش خطای پذیرندگی شرکت‌های پرداخت را به دست آورده است که روند کاهشی این شاخص در سه ماه اخیر فعالیت این شرکت نیز ادامه داشته است.

گفتنی است ایران کیش دارای یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های پذیرندگان کشور است و تعداد بالای تراکنش‌ها احتمال میزان خطای پذیرندگی را افزایش می‌دهد، اما این شرکت علی‌رغم تراکنش بالا، توأمان موفق به کاهش خطای پذیرندگی نیز شده است.

لازم به ذکر است خطای پذیرندگی تراکنش‌های ناموفقی را شامل می‌شود که به علت بروز خطای سوییچ شرکت ارائه‌دهنده خدمات پرداخت (PSP) است و هرچه قدر شاخص خطای پذیرندگی کمتر باشد نشان‌دهنده آن است که دستگاه یک شرکت عملکرد بهتری داشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.