راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

تولد رسانه مستقل در حوزه نوآوری / پایگاه خبری ـ تحلیلی «اینشورتک» آغاز به کار کرد

پایگاه خبری ـ تحلیلی اینشورتک با شعار «رسانه عصر تحول و نوآوری» رونمایی شد و فعالیت خود را در فضای رسانه‌ای کشور آغاز کرد. طبق اعلام گروه رسانه‌ای ـ فرهنگی اینشورتک، این دومین محصول این گروه پس از انتشار مجله اینشورتک طی فصل‌های بهار و تابستان ۱۴۰۰ است.

سایت خبری ـ تحلیلی اینشورتک از ۱۷ مهر ۱۴۰۰ در دامنه www.insurtech.ir وارد دنیای رسانه‌ای شده و به‌طور آنلاین و روزانه به فعالیت می‌پردازد. شماره سوم نشریه اینشورتک نیز در ۱۲۸ صفحه به‌صورت چاپی تا پایان مهرماه منتشر خواهد شد.

رسانه‌اینشورتک، از سال گذشته فعالیت خود را با هدف فرهنگ‌سازی در زمینه نوآوری و تحول دیجیتال آغاز کرده و نقطه تمرکز خود را بر مدل‌های نوین کسب‌وکاری در صنعت مالی و بیمه گذاشته است. پایگاه خبری نیز به‌عنوان محصول جدید این گروه رسانه‌ای ـ فرهنگی اعلام موجودیت کرده و محصولات دیگری نیز در حوزه شبکه‌های اجتماعی، چاپ و ترجمه کتاب، برگزاری رویدادهای حوزه نوآوری و… در برنامه این گروه مستقل رسانه‌ای ـ فرهنگی قرار دارد.

این پایگاه خبری قابلیت ایجاد صفحه اختصاصی برای شرکت‌ها را دارد؛ به‌طوری‌ که متقاضیان می‌توانند پایگاه خبری مستقلی با نام و عنوان خود در این سایت داشته باشند و عملاً یک سایت خبری برای انتشار اخبار و رویدادهای خود در این دامنه بسازند.

مدتی است تحولات دیجیتالی وارد دنیای بیمه‌ شده و تحول عظیمی در این صنعت ایجاد کرده است. حالا فناوری بخش جدایی‌ناپذیر بیمه است و در این میان برخورداری از رسانه‌ای برای پوشش اخبار نوآوری و فناوری صنعت بیمه در دنیای امروز نه‌تنها یک راهکار مؤثر برای آگاهی از رویکردها و چالش‌ها که یک ضرورت تلقی می‌شود. با آگاهی به این نیاز صنعت بیمه کشور، «رسانه‌اینشورتک» با حمایت شبکه نوآفرینی سرآمد (پلنت) به فعالیت می‌پردازد.

مراسم رونمایی از سایت خبری ـ تحلیلی اینشورتک به‌دلیل شرایط خاص کرونا با حضور تعداد محدودی از مدیران صنعت بیمه، روز شنبه ۱۷ مهرماه در سوله سوم کارخانه نوآوری آزادی برگزار شد و این رسانه به‌عنوان اولین و تنها رسانه فناوری و نوآوری متمرکز بر حوزه بیمه فعالیت خود را آغاز  کرد.

رسانه‌ اینشورتک با هدف گسترش فرهنگ نوآوری در اکوسیستم صنعت بیمه و مالی از طریق تولید محتوای تخصصی سعی دارد پلی ارتباطی میان کهنه‌کاران صنعت بیمه و فعالان تازه‌وارد این عرصه باشد. معرفی و نمایش چهره‌ای واضح و شفاف از صنعت بیمه کشور و ایجاد بسترهای متنوع همکاری در اکوسیستم بیمه ایران و جهان از مهم‌ترین اهدافی است که رسانه‌ اینشورتک دنبال می‌کند.

این پایگاه خبری قرار است علاوه بر فراهم‌آوردن بستری برای آشنایی با فناوری بیمه‌ای، محل تلاقی بیمه‌گران سنتی با استارتاپ‌های فعال در اکوسیستم نوآوری و مجرایی برای ایجاد ارتباط میان آنها باشد.

گروه رسانه‌ای ـ فرهنگی اینشورتک انتشار دوره جدید فصلنامه اینشورتک را نیز در دستور کار دارد. علاقه‌مندان می‌توانند مطالب مربوط به شماره‌های قبلی این فصلنامه را در پایگاه خبری این رسانه دنبال کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.