راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

چگونه خلافی خودرو را تلفنی دریافت کنیم؟

گرفتن خلافی خودرو به صورت آنلاین یا غیر حضوری چیزی است که خیلی از افراد به دنبال آن هستند و بسیار پرکاربر است. در حالت عادی و مرسوم مالک باید به یکی از مراکز پلیس+۱۰ مراجعه می‌کرد تا خلافی خودرو خود را دریافت کند. اما خوشبختانه دیگر هم دریافت و هم پرداخت آنلاین خلافی امکان پذیر است. چندی پیش در مطلب «چگونه خلافی خودرو را غیر حضوری دریافت و پرداخت کنیم؟» و مطلب «استعلام الکترونیک تخلفات رانندگی و استعلام نمره منفی گواهینامه» چگونگی دریافت و پرداخت آنلاین خلافی را توضیح دادیم. اما اکنون یک خبر خوب دیگر داریم. اکنون می توانید با کمک  شماره تلفن دریافت صورت خلافی خودروها، خلافی خودرو خود را تلفنی دریافت کنید.

.

چگونه خلافی خودرو را تلفنی دریافت کنیم؟

برای دریافت تلفنی خلافی خودرو فقط کافی است از منزل و یا محل کار خود شماره تلفن ۸۸۲۸۸۸۸۸ را بگیرید و از میزان جرائم و تخلفات وسیله نقلیه خود مطلع شوید. برای دریافت تلفنی خلافی خودرو، فقط و فقط به شماره پلاک خودرو خود نیاز دارید. همچنین، در صورت اشغال بودن شماره ۸۸۲۸۸۸۸۸، مجددا تلاش کنید.

.

دریافت پیامکی نمره منفی گواهینامه

همچنین رانندگان می‌توانند با ارسال شماره گواهینامه خود به شماره پیامک ۱۱۰۰۰۵۱۵۱ از نمره منفی و کارنامه رانندگی خود مطلع شوند.

 .

اطلاع از جابه جایی اتومبیل به پارکینگ پلیس از طریق پیامک

از این پس می‌توانید از طریق پیامک با ارسال (اعداد شماره پلاک خودرو) به شماره ۳۰۰۰۵۳۵۳ از جا به جایی خودرو در محل های پارک ممنوع توسط پلیس مطلع شوید.

برای نمونه : شماره پلاک |ایران۲۲|۴۵۱ د ۲۴| را باید به این شکل بفرستید : ۲۴۴۵۱۲۲

 .

اطلاع وضعیت راه بین دو شهر خاص از طریق پیامک ( پیام کوتاه SMS )

هموطنان می‌توانند در هر نقطه از کشور با ارسال پیش شماره‌ تلفن شهر مبدا و مقصد، اطلاعات مسیر مورد نظر خود را دریافت کنند.

برای این کار باید ابتدا کد تلفن شهر مبدا و پس از قراردادن فاصله ، کد شهر مقصد را از طریق سرویس پیامک تلفن همراه به شماره ۳۰۰۰۱۴۱ ارسال کرد ، تا در اسرع وقت مسافت بین دو شهر و آخرین وضعیت مسیر درخواستی از طریق پیام کوتاه اعلام شود.

به طور مثال ، برای دریافت اطلاعات مسیر تهران قزوین ، باید یک پیامک با ساختار ۰۲۸۱ ۰۲۱ به شماره ۳۰۰۰۱۴۱ ارسال شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.