راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

علیرضا هادیان مدیر عامل موسسه اعتباری توسعه شد

علیرضا هادیان همدانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد بازاریابی استراتژیک و نیز حائز سوابق و افتخارات ارزشمندی در نظام بانکی و عرصه‌های مختلف اقتصادی کشور به عضویت در هیأت مدیره و مدیرعاملی مؤسسه اعتباری توسعه منصوب گردید.

به همین مناسبت مراسم معارفه هادیان همدانی با حضور مهندس خلیل زاده، دکتر غلامرضا خلیل ارجمندی (مدیرعامل گروه اقتصادی توسعه فردا و نایب رئیس هیأت مدیره مؤسسه) و نیز سایر مدیران ارشد مؤسسه اعتباری توسعه برگزار شد. در این مراسم دکتر خلیل ارجمندی ضمن تشکر از زحمات همکاران خود در طی دوره تصدی در سمت سرپرستی مؤسسه، توفیق هر چه بیشتر را برای مدیرعامل جدید مؤسسه از خداوند متعال خواستار شد. وی همچنین ابراز امیدواری کرد مؤسسه اعتباری توسعه با افزایش سرمایه و تبدیل به بانک در آیند‌ه‌ای نزدیک بتواند نقشی پررنگ‌تر از پیش را در شبکه بانکی کشور ایفا نماید. در ادامه این مراسم نیز جناب آقای هادیان ضمن قدردانی از دکتر ارجمندی و سایر مدیران پیشین و فعلی مؤسسه برای رساندن آن به جایگاه رفیع فعلی اظهار داشت:  «ان شاء ا… با همت و تلاش بی وقفه سهامداران، مدیران و کلیه کارکنان مؤسسه اعتباری توسعه در آینده‌ای نزدیک شاهد فعالیت بانک توسعه به عنوان یکی از تاثیرگذارترین اعضای نظام بانکی کشور باشیم.»

تأیید صلاحیت حرفه ای آقایان دکتر غلامرضا خلیل ارجمندی و علیرضا هادیان همدانی به عنوان اعضای هیئت مدیره مؤسسه اعتباری توسعه توسط بانک مرکزی مورد موافقت قرار گرفته و به مؤسسه اعتباری توسعه ابلاغ گردیده است.

منبع: موسسه اعتباری توسعه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.