راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد تندیس مدیر شایسته سال ایران را دریافت کرد

در اجلاس تجلیل از مدیران شایسته ایران که به‌مناسبت روز صنعت و معدن برگزار شد، از محمدعلی محمود زاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد تقدیر و تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، اجلاس تجلیل از مدیران شایسته (توسعه کسب‌وکار) عصر روز پنجشنبه ۱۰ تیرماه با حضور ‌مدیران برتر شرکت‌های صنعتی و اقتصادی کشور در سالن همایش‌های دانشگاه الزهرا برگزار شد. در‌ این اجلاس محمدعلی محمود زاده، نشان مدیر شایسته سال را دریافت کرد.

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سال ۱۳۹۳ از سوی بانک ملی ایران، بزرگ‌ترین نهاد بانکی خاورمیانه، مأمور شد تا به ارائه محصولات و خدمات نوین در زمینه پرداخت الکترونیکی بپردازد.

این شرکت در این سال‌ها با بهره‌گیری از دانش و فناوری روز دنیا و ایجاد راهکارهای خلاق، توانسته‌ به دستاوردهای مهمی چون طراحی و اجرای کامل زیرساخت شبکه پرداخت (سوئیچ پذیرندگی و شبکه تجمیع‌) نائل شود.

همچنین شرکت پرداخت الکترونیک سداد در مقام یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی (‍‌PSP) در ایران با بهره‌گیری از ظرفیت ۶۰ میلیون حساب فعال در بانک ملی ایران، بیش از ۱۷۰۰ نفر نیروی انسانی و با ۳۷ نمایندگی شعب در سراسر کشور در حال فعالیت و خدمت‌رسانی به مشتریان و کاربران عزیز در صنعت پرداخت کشور است.

از سوی دیگر، این شرکت «اپلیکشین ایوا» را به‌عنوان نخستین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران راه‌اندازی کرده و در اختیار کاربران و مخاطبان خود قرار داده است تا آن‌ها بسیاری از خدمات بانکی خود را بدون حضور در‌ شعبه بانک، به‌راحتی و کاملاً ایمن انجام دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.