راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سرویس تسهیم ایران کیش چه امکاناتی را فراهم کرده است؟

پایانه‌های فروش ایران کیش سال‌هاست که داری امکان راه‌اندازی تسهیم هستند. قابلیت تسهیم مبلغ یک تراکنش به معنی امکان واریز سهم هر یک از ذی‌نفعان یک تراکنش به حساب‌های جداگانه است.

به گزارش روابط عمومی ایران کیش، به طور واضح‌تر تسهیم به معنای تقسیم مبالغ تراکنش به چند حساب بانکی با نسبت‌های خاص بین شباهای مختلف بانکی است که با استفاده از یک کد پایانه، می‌توان مبالغ تراکنش را با درصدهای دلخواه مابین حساب‌های اعلام شده تقسیم کرد و حداکثر تا ده شماره حساب را می‌توان اعلام کرد.

همچنین می‌توان در حین اعمال تسهیم عمل تخفیف را نیز برای پذیرنده ایجاد کرد، به این‌صورت که با توجه به کد پایانه، رنج کارت‌های خاص و یا بدون اعمال محدودیت کارت با توجه به درصد مورد تقاضای پذیرنده تخفیف نیز بر روی پایانه اعمال کرد.

آنچه که مزیت تسهیم به شمار می‌آید این است که بدون نیاز به داشتن واحد حسابرسی مالی برای محاسبات مالی یا حساب کتاب دستی توسط پذیرنده (ذی‌نفعان)، برای هر مبلغ تراکنش و یا تراکنش‌های ماهانه پذیرنده، مبالغ به صورت سیستمی و اتوماتیک و بدون بروز هیچگونه خطای فردی به حساب‌های ذی‌نفعان به صورت جداگانه واریز می‌شود.

منبع روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.