راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

بانک ملی از مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد تقدیر کرد

محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی ایران، به پاس فعالیت‌های شرکت پرداخت الکترونیک سداد در راستای استقرار بانکداری دیجیتال، با اهدای لوح تقدیر از مدیرعامل این شرکت قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، بانک ملی ایران به تازگی در ارزیابی‌های وزارت امور اقتصادی و دارایی در شبکه بانکی، موفق به کسب رتبه برتر «تحول و استقرار بانکداری دیجیتال» شد. در همین راستا مدیرعامل بانک ملی و مسعود خاتونی معاون فناوری اطلاعات بانک ملی ایران به‌مناسبت قدردانی از فعالیت‌های شرکت پرداخت الکترونیک سداد در راستای استقرار بانکداری دیجیتال، با اهدای لوحی از محمدعلی محمودزاده، مدیرعامل این شرکت تقدیر کردند.

در این تقدیرنامه خطاب به محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد، آمده است: «به لطف خداوند متعال و با همت و تلاش‌های بی‌شائبه تمامی همکاران محترم واحدهای فناوری اطلاعات و طرح و برنامه، بانک ملی ایران در ارزیابی‌های وزارت امور اقتصادی و دارایی در شبکه بانکی موفق به کسب رتبه برتر تحول و استقرار بانکداری دیجیتال شد. قطعا تحقق این افتخار حاصل طراحی و پیاده‌سازی نقشه راه تحول و درنهایت استقرار و عملیاتی کردن اپلیکیشن‌ها و سامانه‌های متعدد بوده است. لذا ضمن تبریک، از جنابعالی و تمامی همکاران گرانقدرتان که در به ثمر نشاندن این موفقیت ارزشمند، که البته بار مسئولیت و وظایف ما را بیش از پیش سنگین‌تر می‌کند، تشکر و قدردانی به عمل می‌آید.»

ایوا یکی از خدمات بانک ملی ایران و یک اپلیکیشن پرداخت است که از طریق آن می‌توان به خدمات متنوعی مانند خرید شارژ و بسته‌های اینترنت تلفن همراه، انجام کارت به کارت، دریافت موجودی تمام کارت‌های بانکی، استعلام و پرداخت کلیه قبوض (برق، گاز، تلفن همراه، تلفن ثابت و آب)، استعلام و پرداخت جریمه‌های خودرو و بسیاری سرویس‌های متنوع دیگر دسترسی پیدا کرد.

همچنین در حال حاضر سرویس نشان بانک، نخستین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران در اپلیکیشن ایوا راه‌اندازی شده است، با استفاده از این سرویس دیگر نیازی به مراجعه حضوری به شعبه نیست و می‌توان بسیاری از کارهای بانکی از جمله دریافت گواهی امضا و احراز هویت دیجیتالی، افتتاح حساب و سایر خدمات را از طریق آن به راحتی انجام داد.

گفتنی است شرکت پرداخت الکترونیک سداد علاوه بر اپلیکیشن کاربردی ایوا، خدمات دیگری همچون اپلیکیشن پالس، کد دستوری #۷۳۷*، دستگاه‌های کارت‌خوان و … را هم ارائه به مشتریان و مخاطبان خود ارائه می‌دهد.

شعب دوم و سوم نشان‌بانک توسط این شرکت در اپلیکیشن بلد و شصت آماده بهره‌برداری است و سایر شعب جدید به زودی در سایر اپلیکیشن‌ها ایجاد و معرفی خواهد شد.

2 نظرات
  1. بدبخت می‌گوید

    اینا به جای تقدیروتشکرمردم روراهنمایی کنن که وام سهام عدالت رو که زیر۱۸ سال سن داره بایدچطوری گرفت که همه کارای اداریش انجام شده ازسجام وشماره شبا که سودهم واریزمیشه

  2. ح می‌گوید

    با سلام ‌…خواهشا پول فروش ۶۰ درصد سهام که فروختیم واریز کنید الان چهار ماه بیشتره فروختیم هیچ واریزی ندارد از فروش ۶۰درصدمون لطفا پول فروش ۶۰درصدمون واریز کنید براش بد جور نیاز داریم ممنون … فروختیم چون واقعا به اون پول نیاز داشتیم از مسعولان محترم تقاظای آجزانه میکنم نصبت به واریز پول فروش سهام عدالتمان توجه کنند واریز بشه با پول فروش سهام فروختمون مشگلمان حل بشه سپاسگزارم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.