راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

ثبت‌نام رویداد کافه سرمایه در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ آغاز شد

ثبت‌نام رویداد کافه سرمایه در دهمین دوره نمایشگاه اینوتکس، با حضور سرمایه‌گذاران آسیایی و آفریقایی آغاز شد.

به گزارش روابط‌عمومی پارک فناوری پردیس، کافه سرمایه یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس است که فرصتی ویژه برای صاحبان شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ‌ها جهت جذب سرمایه و مذاکره با سرمایه‌گذاران به شمار می‌رود.

شرکت‌کنندگان و غرفه‌داران در این نمایشگاه، باتوجه‌به میزان سرمایه مورد نیاز و حوزه فعالیت و خدماتشان به سرمایه‌گذاران متناظر معرفی شده و جلسات ویژه‌ای برای آن‌ها ترتیب داده خواهد شد.

سرمایه‌گذاران و فعالان زیست‌بوم استارت‌آپی کشورهای ترکیه، کنیا، نیجریه و امارات، با هدف سرمایه‌گذاری بر استارت‌آپ‌های ایرانی و کمک به توسعه بازار بین‌المللی در کافه سرمایه اینوتکس ۲۰۲۱ حضور خواهند داشت.

کافه سرمایه اینوتکس، با یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری موفق در سال ۹۷، هفت میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری موفق در سال ۹۸ و نیز ۱۸ میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان در سال ۹۹ از جمله بخش‌های جذاب این نمایشگاه برای فعالان زیست‌بوم است.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این رویداد می‌توانند، تا تاریخ ۱۸ فروردین از طریق سایت اینوتکس ثبت‌نام کنند و در صورت تایید، از کارگاه‌های ویژه سرمایه‌گذاری این رویداد بهره‌مند شوند.

دهمین دوره نمایشگاه اینوتکس در تاریخ ۲۸ الی ۳۱ اردیبهشت‌ماه با حضور کلیه بازیگران زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور به‌صورت حضوری و مجازی در ناحیه نوآوری پردیس برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.