راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

ارزش بیت‌کوین به بالاترین رقم طی۳ سال گذشته رسید

ارزش بیت‌کوین ۱۶۰ درصد از ابتدای سال جاری میلادی بالا رفته و به ۱۸۷۶۶.۷۹ دلار رسیده که بالاترین رقم از دسامبر ۲۰۱۷ است.

 به گزارش تسنیم، ارزش بیت‌کوین به بالاترین رقم طی حدود ۳ سال گذشته رسید چون سرمایه‌گذاران با امید به افزایش ارزش این ارز مجازی تا ۲۰ هزار دلار، به شدت به آن روی آوردند.

 ارزش بیت‌کوین به ۱۸۷۶۶.۷۹ دلار رسیده که بالاترین رقم از دسامبر ۲۰۱۷ است. این ارز مجازی ۱۷ درصد در این هفته افزایش قیمت داشته که بیشترین افزایش از ژوئن ۲۰۱۹ را نشان می‌دهد. ارزش بیت‌کوین ۱۶۰ درصد از ابتدای سال جاری میلادی بالا رفته است.

الکس مشینسکی، مدیر اجرایی پلتفرم ارز مجازی «سلسیوس نتورک»، می‌گوید:« بیت‌کوین امروز به موقعیتی رسیده که سرمایه گذاران سازمانی، بانکی و ادارات از آن به‌عنوان محافظی در برابر کاهش ارزش پول استفاده می‌کنند».

 او اضافه کرد:‌ « افزایش ارزش بیت‌کوین را در ۲۰۱۷ سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی رقم زدند که اولین کاربران آن بودند. در حال حاضر که بازیگران بزرگی مانند شرکت‌های «لاین» و «پی پل» از این ارز مجازی استفاده می‌کنند، انتظار می‌رود ثبات بیشتری نسبت به ۲۰۱۷ وجود داشته باشد.»

 سایر ارزهای مجازی مانند اتریوم و ایکس پی آر که اغلب همگام با بیت‌کوین حرکت می‌کنند هم ۷.۲ درصد و ۳۳ درصد افزایش قیمت داشته و به ترتیب به ۵۰۵.۲ دلار و ۳۱ سنت رسیده‌اند.

منبع تسنیم
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.