راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

توسن‌تکنو از فعالان صنعت فناوری‌های مالی برای حضور در رویداد آنلاین GCE 2020 شرکت GRG دعوت کرد

مراسم پایان سال شرکت GRGBanking ویژه مشتریان جهانی GRG در حوزه فناوری اطلاعات بانکی، تحت عنوان (GCE 2020) ONLINE GRG GLOBAL CUSTOMER EXCHANGE 2020 از ۱۶ نوامبر مصادف با ۲۶ آبان الی ۱۵ دسامبر مصادف با ۲۵ آذر به مدت یک ماه به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود. در این همایش که با شعار Innovation for a Better Life برگزار خواهد شد، آخرین فناوری‌ها و دستاوردهای این شرکت در حوزه راهکارهای بانکی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی توسن‌تکنو، این رویداد هر دو سال یک‌بار با حضور شرکای تجاری، نمایندگان و مشتریان راهکارهای بانکی شرکت GRG در کشور چین برگزار می‌شد که امسال باتوجه‌به پاندمی کرونا، شرکت‌کنندگان به‌صورت آنلاین در این رویداد حاضر خواهند شد و به بحث و تبادل نظر در خصوص تجارب و ایده‌های پیاده‌سازی شده این شرکت خواهند پرداخت.

در دوره‌های اخیر این رویداد، موضوعاتی نظیر تغییر شکل شعب بانکی و فرصت‌هایی برای دگردیسی شعب با فناوری‌های خلاقانه، تغییر شکل بانکداری و تمرکز روی چگونگی خلق سرویس‌های مطلوب‌تر برای مشتریان، موضوع اصلی گفتگوها بود.

امسال این رویداد با تمرکز بر نوآوری و با شعار «نوآوری برای زندگی بهتر» به شیوه آنلاین برگزار خواهد شد. سه محور اصلی مباحث این رویداد، راهکارهای تحول شعب، راهکارهای نوآورانه و راهکارهای هوشمند فروشگاهی هستند.

توسن‌تکنو به‌عنوان نماینده انحصاری مجاز برای توسعه بازار، فروش و خدمات پس از فروش محصولات GRG Banking در ایران از کلیه مدیران ارشد، صاحب‌نظران، متخصصان، اصحاب رسانه و فعالان حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت الکترونیک کشور برای حضور در این رویداد آنلاین دعوت به عمل می‌آورد. باتوجه‌به این‌که رویداد برای مدت یک ماه برنامه‌ریزی شده است محدودیت خاصی برای دسترسی به اطلاعات و ویدئوها وجود نخواهد داشت.

برای حضور در این رویداد کافی است که ابتدا در سایت رویداد ثبت‌نام کرده و پس از دریافت شناسه کاربری و کلمه عبور در صندوق پست الکترونیک خود طی ۲ روز کاری، اطلاعات ورود را در این آدرس وارد کنید. همچنین برای مشاهده ویدیو این رویداد می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.