راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

نسخه جدید همراه بانک سینا منتشر شد

نسخه جدید همراه بانک سینا به منظور افزایش مزیت‌ها و ارتقا انعطاف‌پذیری در ارائه خدمات نوین بانکی با گرافیک جذابتر برای گوشی‌های اندروید و IOS به روزرسانی شد.

از جمله مهمترین تغییرات ایجاد شده در نسخه جدید می‌توان به امکان بازیابی و دریافت نام کاربری و رمز همراه بانک اشاره کرد که طی آن در صورتی که مشتری رمز همراه بانک خود را فراموش کرده باشد با انتخاب لینک مربوط به بازنشانی رمز در صفحه ورود به نرم‌افزار می‌تواند در خصوص بازیابی آن اقدام نماید.

همچنین در انجام عملیات انتقال وجه، امکان نمایش آخرین کارت‌ها و سپرده‌هایی که مشتری به آنها انتقال وجه انجام داده است، حتی در صورت نبود آنها در لیست مخاطبین مشتری، فراهم شده و کاربر می‌تواند از میان آنها مقصد انتقال وجه خود را انتخاب کند.

مشاهده آخرین تراکنش‌های واریز و برداشتی مخاطب خاص و مدنظر کاربر در قسمت مخاطبین، امکان ذخیره قبوض استعلام شده در بخش استعلام قبوض و به روز رسانی خودکار مبلغ قبض جهت پرداخت‌های بعدی و همچنین امکان تغییر رنگ نمایش کارتها از دیگر قابلیت‌های جدید نسخه همراه بانک سینا است. در صورتی که مشتری نام کاربری همراه بانک نداشته باشد می‌تواند با ثبت‌نام از طریق وب‌سایت بانک نسبت به اخذ نام کاربری اقدام کند.

نسخه جدید همراه بانک سینا از وبسایت بانک به نشانی https://sinabank.ir قابل دسترس است. با نرم‌افزار همراه بانک سینا اقدامات متعدد بانکی نظیر انتقال وجه، پرداخت قبوض و خرید شارژ را می‌توان انجام داد.

منبع روابط عمومی بانک سینا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت