راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

اینترنت‌بانک همراه اقتصادنوین خدمت محبوب مشتریان

بانک اقتصادنوین در راستای ارزش‌آفرینی برای مشتریان خود، اقدام به راه‌اندازی اینترنتبانک همراه نموده، که این خدمت مورد استقبال گسترده مشتریان این بانک در سراسر کشور قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، استفاده از این خدمت مدرن بانک اقتصادنوین نیاز به نصب نرم‌افزار جدید بر روی تلفن همراه ندارد و تنها با فراخوانی یک صفحه وب از طریق آدرس اینترنتی (https://modern.enbank.net/ibmob) قابل دسترس است. این خدمت انجام امور بانکی را از طریق اینترنت بر روی تلفن همراه فراهم می‌کند و کاربران می‌توانند در تمام ساعات شبانه‌روز از طریق این سرویس، خدمات متنوع بانکی دریافت نمایند.

این سرویس به گونه‌ای طراحی شده است که به صورت اتوماتیک اندازه صفحات آن متناسب با سایز صفحه گوشی‌های همراه و یا تبلت‌ها تنظیم ‌می‌گردد. صرفه‌جویی در وقت و هزینه، انجام امور بانکی در هر ساعت از شبانه‌روز، عدم جابجایی وجه نقد، تطبیق‌پذیری کامل با انواع گوشی‌ها و تبلت‌های پشتیبانی کننده‌ی اتصال GPRS, Wifi و سرعت بسیار بالای ارائه خدمات در بستر مخابراتی با پهنای باند کم از جمله مزایای استفاده از اینترنتبانک همراه اقتصادنوین است. این امکانات کنار هم جذابیت و تجربه اینترنتبانک را روی گوشی تلفن همراه برای مشتریان به ارمغان می‌آورد.

مشتریانی که دارای سرویس اینترنتبانک می‌باشند قادر خواهند بود برای ورود به اینترنتبانک همراه از نام کاربری و رمز عبور اینترنت‌بانک خویش استفاده نمایند و با استفاده از این سرویس از تمامی خدمات اینترنتبانک بر روی تلفن همراه و یا تبلت بهره‌مند گردند.

همچنین علاقه‌مندانی که تاکنون جهت دریافت سرویس اینترنتبانک اقدام ننموده‌اند، می‌توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک اقتصادنوین در سراسر کشور درخواست فعال کردن اینترنتبانک همراه خود را ارائه نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.