راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

اعضای جدید هیات‌مدیره شرکت خدمات انفورماتیک معرفی شدند

در مراسمی با حضور رحمت‌الله صادقیان مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک، سه تن از اعضای جدید هیات‌مدیره شرکت خدمات انفورماتیک معرفی شده و از خدمات و زحمات اعضای قبلی تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم که  نجفی مدیرعامل، اعضای هیات‌مدیره شرکت خدمات انفورماتیک و شاکری معاون اقتصادی و توسعه سرمایه های انسانی نیز حضور داشتند، سیدجعفر مرتضویان، سیدرضا ناصری‌نیک و بابک رضایی‌راد به عنوان اعضای جدید هیات‌مدیره شرکت خدمات انفورماتیک معرفی شدند. همچنین در این مراسم با اهدای لوح تقدیر، از تلاش‌ها و زحمات بی‌شائبه دکتر میرطاهری، دکتر وثوقی‌وحدت و دکتر خالقی‌مقدم قدردانی شد.

مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک در این لوح تقدیر خطاب به اعضای تودیع شده اظهارکرد: «اینجانب به نمایندگی از گروه ملی انفورماتیک از باب «من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق» مراتب سپاس و تقدیر خود را از تلاش‌ها و خدمات ارزنده در مدت ماموریت در شرکت خدمات انفورماتیک که برکات و ثمرات فراوانی در ارتقای جایگاه بانکداری الکترونیک و نظام پرداخت کشور داشته است، اعلام می‌کنم.»

گفتنی است مهندس انتظاری (رییس هیات‌مدیره) و مهندس صدوقی نیز کما فی‌السابق در هیات‌مدیره شرکت خدمات انفورماتیک حضور دارند.

منبع روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.