راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

احراز هویت الکترونیکی سجام در کارگزاری تأمین سرمایه نوین امکان‌پذیر شد

سامانه آنلاین احراز هویت الکترونیکی سجام با هدف تسهیل ارائه خدمات بازار سرمایه و سرعت بخشیدن به پاره‌ای از فرآیندهای عملیاتی در کارگزاری تأمین سرمایه نوین راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، با راه‌اندازی این سامانه، سهامداران و فعالان بازار سرمایه می‌توانند با مراجعه به نشانی ehraz.nibb.ir فرآیند احراز هویت خود را به‌راحتی در سجام (سامانه جامع اطلاعات مشتریان) به‌عنوان رسمی‌ترین سامانه ثبت‌نام متقاضیان فعالیت در بازار سرمایه به انجام برسانند.

همچنین کارگزاری تأمین سرمایه نوین به‌زودی مرحله دوم این طرح که شامل ثبت‌نام الکترونیکی مشتریان در این کارگزاری خواهد بود را، به بهره‌برداری خواهد رساند. با راه‌اندازی این بخش از سامانه، سهامداران تنها با یک‌بار ثبت‌نام در سامانه سجام یا ثبت‌نام از طریق درگاه اینترنتی کارگزاری، هم‌زمان با احراز هویت الکترونیکی، از ورود اطلاعات مجدد که فرآیندی زمان‌بر و تکراری است بی‌نیاز شده و پس از یک‌بار ثبت اطلاعات، می‌توانند از تمام خدمات کارگزاری مانند معاملات برخط، سفارش‌های اینترنتی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، درخواست قرارداد تسهیلات اعتباری و… بهره‌مند شوند.

منبع روابط عمومی بانک اقتصاد نوین
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.