راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

مدیران بانک اقتصاد نوین از شرکت پرداخت نوین آرین بازدید کردند / چشم انداز روشن پرداخت‌ نوین

در جلسه‌ای که از پیش از ظهر چهارشنبه ۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۹ برگزار شد، شرکت پرداخت نوین آرین میزبان رییس، اعضای  هیات مدیره و مدیر عامل بانک اقتصاد نوین بود. در این نشست آقایان محمدعلی ایزدی رئیس هیات مدیره، علیرضا بولگوری مدیرعامل و عضو هیات مدیره، مرتضی معیری عضو هیات مدیره، غلامحسین احمدی عضو هیات مدیره و خانم معصومه ملاصالحی مدیر شرکت‌های گروه اقتصاد نوین حضور داشتند.

در آغاز این نشست وحید حجتی مدیرعامل شرکت پرداخت نوین، ضمن خوشامدگویی به مدیرعامل و اعضای هیات مدیره به تشریح و بررسی عملکرد شرکت در زمان مدیریت خود پرداخت.

مدیرعامل پرداخت نوین، ضمن اشاره به رشد سود ۲۱۶ درصدی شرکت نسبت به ۳ ماهه نخست سال گذشته، اعلام کرد پرداخت نوین در فصل بهار علیرغم مسائلی که به دلیل بیماری کرونا پیش آمده بود موفق شد روند صعودی خود را ادامه دهد به‌گونه‌ای که میزان رشد شرکت از روند کل صنعت پرداخت نیز بالاتر بوده است. وی افزود، اگر چه ما به دنبال افزایش  تعداد دستگاه‌های خود نبودیم ولی با اجرای برنامه‌های مختلفی که با توجه به تجربه‌های پیشین و رهنمون‌های اعضای هیات مدیره شرکت تبیین شده بود، از جمله جمع آوری کارتخوان‌های بدون تراکنش و انتقال آن‌ها به محل‌های پرتراکنش و قرار دادن مشوق‌های مختلف برای انجام تراکنش بیشتر توسط پذیرندگان کم تراکنش، موفق به ارتقاء وضعیت رشد و سودآوری شرکت شده‌ایم.

ارتقای جایگاه تجاری و اجتماعی برند پرداخت نوین که با حضور در نمایشگاه‌های مختلف و انجام مصاحبه‌های تخصصی که با استفاده از ظرفیت‌های علمی و تجربی موجود در اعضای هیات مدیره و معاونین متعدد اتفاق افتاده است و تلاش شد از این طریق، عموم مردم بیش از پیش با نام پرداخت نوین آشنا شوند.

بهبود و گسترش تعاملات شرکت با گروه اقتصاد نوین گام مهم دیگری بود که در ماهه‌ای اخیر برداشته شد و تلاش شد تا ارتباط خدشه دار شده با شعب و گروه اقتصاد نوین طبق توصیه‌های اکید مدیریت محترم عامل بانک، جناب آقای بولگوری ترمیم شود. در همین راستا گله‌مندی‌هایی که در خصوص سرویس و بروکراسی‌های موجود وجود داشت حل شد تا ارتباط کارآمد تری ایجاد شود.

توسعه و ارائه محصولات جدید نیز در دستور کار شرکت قرار دارد که در این خصوص ۳ محصول مشخص هدف شرکت بود که مدیر عامل پرداخت نوین به معرفی آن‌ها پرداخت. بر این اساس، در این راستا تلاش کردیم بیش‌تر در فضای مجازی و پرداخت‌های اینترنتی حرکت کنیم و ابتدا سوپر اپ گروه مالی اقتصاد نوین به نسخه نهایی رسیده است و به زودی عرضه خواهد شد. هم چنین، سایتی طراحی شده با عنوان EN MALL  که یک پاساژ اینترنتی بسیار بزرگ است و دیدگاه بسیار متفاوتی دارد و هر کاربر یک پلتفرم اختصاصی و یک فروشگاه مختص به خود دارد. بحث سوم نیز کارت اعتباری است که تا ابتدای هفته آینده اولین کارت اعتباری با سوییچ شرکت به بهره‌برداری خواهد رسید و این پروژه با فراز و نشیب‌هایی که داشت به حصول نتیجه بسیار نزدیک است.

مدیرعامل پرداخت نوین افزود: افزایش کیفیت محصولات، به روز رسانی نرم افزارها، کاهش مغایرت‌ها، افزایش سرانه تراکنش، مانیتورینگ ویژه نماینده‌ها، ایجاد تغییرات در چارت و سامان دهی ساختار سازمانی شرکت، از دیگر اقداماتی بود که در این مدت انجام شد.

در ادامه حجتی در خصوص وضعیت عملکردی شرکت، افزایش تراکنش‌ها، رشد سهم پرداخت نوین در میان شرکت‌های خدمات پرداخت از بهمن تا کنون را با جزییات تشریح کرد و پاسخگوی سوالات نمایندگان بانک اقتصاد نوین بود.حجتی در این بخش در خصوص نرخ رشد شرکت در ماهه‌ای اخیر که تا 2 برابر رشد صنعت بوده است، توضیح داد. در ادامه جلسه گزارش‌های متنوعی از جمله گزارش مقایسه‌ای مالی شرکت در ماه‌های مختلف ارائه و مورد پرسش و پاسخ قرار گرفت.

در ادامه این جلسه مهندس منصوری، رییس هیات مدیره پرداخت نوین در خصوص ایجاد تحولات نوآورانه در ارائه خدمات الکترونیک صحبت کرد و به توضیح برنامه‌های آتی شرکت پرداخت.

سپس بولگوری مدیرعامل و عضو هیات مدیره بانک اقتصاد نوین، ضمن تقدیر از گام‌های برداشته شده برای ایجاد همبستگی بیش‌تر بین بانک اقتصادنوین و  شرکت پرداخت نوین در ماهه‌ای اخیر بیان کرد همکاری بیش‌تر بین بانک و پرداخت نوین موجب کشف ظرفیت‌های مختلف مشترک متعدد در اینده خواهد شد وی در ادامه ابراز امیدواری کرد کار تیمی و همکاری بیش‌تر در آینده سبب هم افزایی و ارتقای جایگاه پرداخت نوین در بین شرکت‌های خدمات پرداخت شود.

در پایان نشست ایزدی رییس هیات مدیره بانک اقتصاد نوین، ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت پرداخت نوین، از حمایت و پشتیبانی طرح‌های آتی شرکت خبر داد و ابراز امیدواری کرد در آینده سرعت رشد شرکت بیش از پیش گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.