شرکت‌ها موبایل پی‌تک (PayTech)

بررسی سرویس ۷۳۳ آسان پرداخت پرشین؛ یک رقیب تازه وارد

این روزها بحث پرداخت الکترونیک و پرداخت آنلاین خیلی بین مردم باب شده است و با گسترش فناوری‌های مختلف در این حوزه مردم هم هر روز بیشتر به استفاده از این فناوری‌های جدید علاقه مند می‌شوند. اگر شما هم جز افرادی هستید که خیلی به کامپیوتر و لپ تاب درسترسی ندارید ولی دوست دارید که در حوزه پرداخت الکترونیک از دیگران عقب نباشید می‌توانید به موبایلتان رو بیاورید. با همین موبایلی که در دست دارید می‌توانید اعلام موجودی دریافت کنید، شارژ بخرید، قبض پرداخت کنید. یکی از راه‌ها این است که با توجه به بانک‌تان همراه بانک نصب کنید اما خب یک راه ساده تر هم دارید. این که از مزایای بستر USSD استفاده کنید. سرویس ۷۳۳ آسان پرداخت پرشین اینجا به کار شما می‌آید. هم مشترکین ایرانسل و هم مشترکین همراه اول می‌توانند از این خدمات استفاده کنید.

.

سرویس ۷۳۳ آسان پرداخت پرشین چیست؟

سرویس ۷۳۳ آسان پرداخت پرشین در واقع یک سرویس پرداخت همراه در بستر USSD است که شرکت آسان پرداخت پرشین با همکاری اپراتورهای موبایل  بر روی سیم کارت‌های ایرانسل و همراه اول (دائمی و اعتباری) ارائه کرده است. در این سرویس کاربر بدون نیاز به نصب نرم افزار و یا تنظیم آیتمی خاص در گوشی خود، تنها عبارت #۷۳۳* را شماره‌گیری می‌کند. در مرحله بعد، پس از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی منوی انواع خدمات قابل ارائه به فرد نشان داده می‌شود. اطلاعات بیشتر را می‌توانید از صفحه «درباره سرویس #۷۳۳*» مشاهده کنید.

.

با سرویس ۷۳۳ چه کارهایی می‌شود کرد؟

 • دریافت اعلام موجودی همه بانک‌ها
 • خرید شارژ اینترنت وایمکس مبین‌نت و ایرانسل
 • خرید شارژ سیم کارت‌های اعتباری
 • پرداخت قبض‌های تلفن
 • کمک به سازمان‌ها خیریه

733-persian-switch-way2pay-91-12-08

.

گزارش تراکنش‌ها

می‌توانید با عضویت در باشگاه کاربران، تراکنش‌های خود را مشاهده کنید.

در گزارش فوق کلیه تراکنش‌های صورت گرفته توسط شما از طریق سامانه ۷۳۳ ، پایانه فروش و وب سایت به تفکیک قابل مشاهده می‌باشد.

در گزارش فوق ، امکان دیدن رمز کارت شارژهای خریداری شده، ۴۸ ساعت پس از تاریخ خرید فراهم می‌باشد.

 .

راه‌های میان‌بر برای دریافت موجودی

کاربر می‌تواند به جای انجام مرحله به مرحله کار، کدهای مربوطه را یکجا وارد نموده و به سرعت سرویس خود را دریافت نماید. برای نمونه راه‌های میانبر خدمات زیر عبارتست از:

موجودی: #رمز دوم*شماره کارت*۱*۷۳۳*

و راه ساده‌تر، ثبت شماره کارت‌های بانکی در سیستم می‌باشد که به جای ورود شماره کارت، شماره تک رقمی آی‌دی کارت وارد می‌شود. بطور مثال: اگر کارت اول شما با آی‌دی ۱ در سیستم ثبت شده باشد، برای گرفتن موجودی این کارت کافیست عبارت زیر را در تلفن همراه خود شماره گیری نمائید:

موجودی: #رمز دوم*۱*۱*۷۳۳*

.

دریافت امتیاز با خرید شارژ

استفاده از خدمات این سامانه، باعث ثبت امتیاز برای کاربر می‌شود.

 • خرید شارژ: ۱۰ امتیاز
 • پرداخت قبوض: ۷ امتیاز

هر ۱ امتیاز کسب شده در این سامانه معادل ۱۰ ریال می‌باشد. برای نمونه: اگر شما در یک روز ۵ عدد شارژ از طریق این سامانه خریداری کنید، ۵۰ امتیاز معادل ۵۰۰ ریال کسب می‌کنید.

733-asan-pardakht-persian-way2pay-92-05-23

. 

چگونه با امتیاز خود شارژ بگیرید؟

به عنوان مثال اگر دو کارت را روی سرویس ۷۳۳ ثبت کرده باشید، هنگام خرید شارژ از طریق این سرویس لازم است که یک کارت خود را انتخاب کنید. حالا اگر امتیاز شما بالای ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ باشد یک گزینه دیگر به نام «آ.پ» به کارت‌های شما اضافه می‌‍شود. چون همانطور که می‌دانید می‌توانید برای ایرانسل حداقل شارژ ۵۰۰ تومانی و برای همراه اول حداقل شارژ ۱۰۰۰ تومانی بگیرید. حالا اگر صبر کنید تا امتیاز شما به ۵۰۰۰ برسد می‌توانید ۵۰۰۰ تومان شارژ بگیرید.

حالا شما وارد سیستم می‌شوید و گزینه شارژ را انتخاب می‌کنید؛ شماره موبایل را وارد  یا انتخاب کنید؛ در مرحله انتخاب کارت اگر امتیازتان همانطور که گفتیم بالا بود گزینه آ.پ را می‌بینید که اگر انتخابش کنید و روش شارژ خود را انتخاب کنید با امتیازتان در آ.پ شارژ می‌خرید.

همچنین برای مشاهده امتیاز خود شماره  #۴*۹*۷۳۳* را بگیرید تا متوجه امتیازتان بشوید.

.

جشنواره آنلاین ۷۳۳

جشنواره آنلاین ۷۳۳ خدمات پرداخت همراه به شیوه مدرن شرکت آسان پرداخت پرشین، به مناسبت افتتاح سرویس خدمات پرداخت موبایل خود که بر بستر USSD اجرا می شود، یک جشنواره آنلاین برگزار کرده است.

جدید بودن سرویس و مدرن بودن آن موجب گردید، گروه مخاطبین وب و علاقمندان به تکنولوژی، به عنوان یکی از گروه‌های هدف اصلی تعیین شوند. با توجه به اینکه این افراد معمولا از کاربران فعال اینترنت هم هستند، رسانه آنلاین به عنوان یکی از کانال های اصلی معرفی سرویس در نظر گرفته شده است و به همین مناسبت جشنواره آنلاین معرفی راه‌اندازی شده است.

این جشنواره از طریق آدرس atm733.ir قابل دسترسی است. لازم به ذکر است که شرکت آسان پرداخت برای قدردانی از شرکت کنندگان در جشنواره، در پایان این مدت سه دستگاه iPad نسل چهار بین شرکت‌کنندگان قرعه کشی کرده و به برندگان اهدا می کند.

.

برای شرکت در جشنواره چه کنیم؟

برای شرکت در قرعه کشی کافی است که فرم ثبت نام آنلاین پر شود و سپس می توان با کسب امتیازهای بیشتر، شانس برنده شدن را بالا برد.

در وب سایت جشنواره علاوه بر اطلاعات کافی در مورد سرویس و جشنواره، راه‌کارهای افزایش امتیاز هم معرفی شده است. به عنوان مثال شما می‌توانید به اسم خودتان شماره تمام اعضای خانواده را در جشنواره شرکت دهید و به همین سادگی شانستان را چند برابر کنید.

733-sabte-nam-way2pay-91-12-08

آخرین نکته این است که برای بررسی اصالت شماره تلفن‌های وارد شده، حتما باید یک بار با آن شماره از سرویس استفاده شود (مثلا یک موجودی ساده گرفته شود) تا شماره ثبت شده در جشنواره شرکت داده شود.

.

امنیت سرویس ۷۳۳

در مورد وضعیت امنیت سرویس خدمات پرداخت ۷۳۳ باید بگوییم که این سرویس تحت مجوز شماره ن‌پ‌م ۸۸/۲۷۱۲۰۵ بانک مرکزی ایران و شاپرک و توسط شرکت آسان پرداخت پرشین راه اندازی شده است.

733-ussd-security-way2pay-91-12-08

همچنین این سرویس از استاندارد UUSSD یا Unstructured Supplementary Service Data استفاده می‌کند. این استاندارد ضریب امنیتی بالایی دارد و برخلاف سرویس‌هایی مثل SMS، اطلاعاتی ارسال شده با آن اصلا ذخیره نمی‌شوند.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه کدهای USSD می‌توانید مطلب «USSD چیست؟ به همراه لیست تمام کدهای ussd و توضیحاتی درباره آنها» را در سایت راه پرداخت مشاهده کنید تا علاوه بر اطلاعات بیشتر لیست تمام کدهای USSD دیگر بانک‌ها و شرکت‌ها را مشاهده کنید.

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

۱۴۸ دیدگاه

 • من با شماره تلفن ۰۹۲۱۵۷۵۰… شارژ خریدم یه ۵تومانی و یه ۲تومان از حسابم کم شد اما شارژ نیامد.چرا کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.مرسی

   • سلام من هم یه شارژ ۱۰ هزار تومانی مستقیم خریدم .به شماره ایرانسل متاسفانه ۱۰۹۰۰ از حسابم برداشته شد ولی شارژ انجام نشد!لطفا پیگیری کنید .حتی اس رو هم دارم که شماره تلفن رو درست وارد کردم شماره ۸۳۳۳۳.کد پیگیری میخواد .ما که نمیدونستیم کد پیگیری رو یادداشت کنیم تکلیف چیه؟

 • اقا برای منم همینطور شد، اصلا واسه همینم وارد سایتش شدم، واقعا دزد هستن، پول کم میکنن، بعضی وقتا شارژ نمیدن، از هر صدتا شارژ یکیشم بدزدن ببینید چقدر میشه، بعدم میگن کاملا رایگان هست سرویسش، مگه ما تو کشور چیزی بعنوان رایگان هم داریم

   • سلام من بسته اینترنتی خریداری کردم و پولش رو از طریق اسان پرداخت ، پرداخت کردم ۳۸۱۰۰تومان از حسابم برداشت شد و پیامش اومد ولی بسته فعال نشد

  • سلتم دوست ع.من خیلی وقته از این برنامه استفاده میکنم و به نظرم خوبه.لطفا اول تحقیق بفرمایید مسکل از کجا بوده و بعد تخریب کنید.باتشکر

 • سلام من یه شارژ ۵۰۰۰ نومانی درخواست کردم از حسابم کم شد ولی نیامد در تاریخ ۹۵/۰۳/۰۴
  اطلاعات مرتبط
  خرید اینترنتی از اسان پرداخت پرشین

  لطفا پیگیری نمایید متشکرم

  ش.پ۶۱۲۰۸۴

 • من یه بسته اینترنت خریدم دو بسته ازم کسر کردم من حدود دوسال از این سامانه استفاده کردم از دانستن چقدر از حسابم دزدی کردن

 • من جواب میخوام ازشما بسته اینترنتی که یکی خریداری کردم چطور از حسابم مبلغ دوبرابرکسر شده ی بسته امده ولی مبلغ دوبسته کسر شده

 • با سلام. چگونه از تراکنش های کارتمون میتونیم بفهمیم که خریدمون از طریق این سامانه یعنی اسان پرداخت بوده یا از طریق کارت بانکی مون؟ خواهشن راهنمایی کنید.راستش خسته شدم از بس که دنبال این جواب گشتم. خیلی ممنون مرسی

 • سلام – برای رفع ابهام در مورد امنیت سرویس ۷۳۳ و راحتی کارتون میتونید اپلیکیشن آپ رو نصب کنید و کارهای پرداخت خودتون رو انجام بدهید.

 • برای شارژ از برنامه #۷۳۳* و پس از آن انتخاب گزینه ۲ پیام و عملیات بعدی برای شارژ پیام زیر می‌آید: چه باید کرد؟
  External application down

 • واقعا چرته.۱۴۰۰۰تومان شارژ کردم ۱۲۷۰۰ تومان شارژ شد.هزار تمن شارژ کردم ۷۰۰ داد.چرا؟؟؟؟؟
  اسم اینو چی بزاریم؟؟؟

  • اسم این رو بگذارید مالیات بر ارزش افزوده که ایرانسل کم می کنه و ربطی به آپ نداره! هر شارژ ایرانسل که خریده بشه(از هر روشی) خود ایرانسل ۹ درصد بابت مالیات بر ارزش افزوده ازش کم می کنه. ۱۴۰۰۰ منهای ۹% مالیات میشه ۱۲۷۴۰.

  • تمام قبوض چرخه تسویه ۴۸ ساعته دارد یعنی ۴۸ ساعت کاری بعد سازمان مربوطه مبلغ شما را صفر می کند. البته تلفن همراه آنی می باشد

 • با سلام
  آقایون بنده هم سیمکارت دوستمو شارژ کردم از حساب کم شد اما شارژ نشد یه پیام حاوی پین رمز ۱۵ رقمی(به جای ۱۲ یا ۱۶ رقمی!!!) براش ارسال شد که میگه اشتباهه.اینم یه روش سرقت.زمونه عوض شده بهوش باشید.

  • رمز شارژ ۱۲ رقم نیست! یا ۱۵ رقم است یا ۱۶ رقم! ایرانسل ۱۶ رقم است و همراه اول ۱۵ رقم. احتمالا نوع اپراتور مقصد رو اشتباه انتخاب کردید! در خرید تان بیشتر دقت کنید و برای آموزش بیشتر با شماره ۰۲۱-۸۳۳۳۳ تماس بگیرید.

 • من امروز از طریق ۷۳۳ قبض برق پرداخت کردم از حسابم هم پول کم شد ولی نگاه میکنم قبض پرداخت نشده با سامانه پشتیبانی هم تماس گرفتم میگه شما هیچ قبضی پرداخت نکردی!

 • لطفا از آپ شارژ نخرید…
  جدیدا این سیستم به ازای هر ۱۰۰۰ تومان شارژ ۹۰ تومان کارمزد کم میکند. کلاهبرداری تو روز روشن…
  به همه اطلاع رسانی کنید…

  • این کارمزد نیست، مالیات بر ارزش افزوده ای است که ایرانسل قبلا از خود شارژ کم می کرد و اکنون به مبلغ خرید اضافه کرده در عوض همان مقدار مثلا ۱۰۰۰ تومانی شارژ می کند.
   به جای توهین به سایت ایرانسل بروید و اطلاعیه این قضیه را بخوانید!

 • باسلام وعرض عدب وخسته نباشید خدمت کاربران گرامی من دوسالی هست که از این روش، ۷۳۳، به طور روزانه بالق بر ۱۰ تراکنش ولیکن بیشتر در هر روز استفاده میکنم ولی دریق از یه جایزه قرکشی شما شماره منو چک کنید همین شماره از اینترنت شارژ قبض ببینید چه امتیازیه حداقل یک خودرو باید برنده میشدم اما درق از یک شارژ هزار تومنیم ارزوم بود پدر پیر ومادر پیرمو که خرج زنگیشونم بامنه منم کارگری بیش نیستم برببرده وخوشهال کنید باتکر از شما.

 • من میخوام مبلغ کمتراز۵۰۰۰تومن شار ژبگیرم ولی نمیشه میگه که بانک شماپشتیبانی نمیکنه ازاپلیکیشن اپ استفاده کنیدخب من الان نصب کردم چطوری باستفاده ازاین برنامه میتونم شارژکمتربگیرم لطفاراهنماییم کنیدممنون

 • چه وضعشه شارژ کردم از حسابم کم شد ولی شارژی نیومد برام اینم روش جدید برای دزدیه تو همه پست ها جواب دادین با ۸۳۳۳۳ تماس بگیرین خب مرد حسابی حالا باید ۱۰تومن شارژ کنیم تا پیگیری کنیم شارژ ۵ تومنی ما چرا نیومده اونم اگه جواب بدین ندین شارژ برگرده بر نگرده فقط میتونم بگم متاسفم

 • سلام.چند روزه که از طریق ایرانسل من شارژ ایرانسل خریدم اما از کارت بانکیم کم کرده ولی شارژ نشده.
  مبلغ شصت هزار تومان که انتخاب خریدم آپ بود.
  ولی متاسفانه خبری از شارژ یا برگشت پول نیس.

 • سلام من یه شارژ ۱۰۰۰۰ تومان و ۵۰۰۰ تومانی انجام دادم . از حسابم کسر شد اما خطم شارژ نشد. چرا خدماتتون انقدر ضعیفه؟ خط ۸۳۳۳۳ هم اصلا بوق نمیخوره که کسی جوابگو باشه

 • باسلام منم شارژ گرفتم یکی ۵۰۰۰۰و یکی دیگه ۱۰۰۰۰۰تومان پول ازم کسر شده ولی هنوز شارژی دریافت نکردم به کجا باید مراجغه کنم

 • سلام.من برنامه آپ حذف شُد از گوشیم… اگه بخوام باز بریزم و همون شمارمُ بزنم دوباره تمامه تراکنشها و امتیازام برمیگرده؟

 • با سلام و احترام
  اگر بخواهیم از این سرویس برای یک بنیاد نیکوکاری که تازه ثبت شده و کارش را شروع کرده استفاده کرد چه اقداماتی باید صورت بگیرد؟با تشکر

 • با سلام
  از طریق آپ بدهی تلفن را پرداخت کردم در روز پنج شنبه ولی تلفن وصل نشد با ۱۸۱۸ تماس گرفتم گفتند پول واریز نشده درحالیکه SMS پرداخت موفق برایم آمده و از حساب بانک ملی من پول کسر شده و SMS بانک هم آمده لطفا رسیدگی کنید

 • یک مشکل اصلی اینکه ردیف توضیح ندارد . پرداختی بابت کارکردی صورت میگیرد . بعد ها که مراجعه می شود با نام یا شماره کارت نوع کارکرد یاد آوری نمی شود ولی اگر جای توضیح داشته باشد . از روی آن مشخص می گردد . بویژه بعضی مواقع که حتی شخص و شماره کارت با طرف معامله همنامی و.. ندارد .

 • سلام من امروز با #۷۳۳*شارژ خریدم فرستادم برای یه خط دیگه ولی اون طرف میگه نفرستادی از کجا بدونم به شماره کی فرستادم لطفا راهنمایی کنید

 • سلام. خسته نباشید
  من تقریبا یکسالی میشه ک از ۷۳۳ برای خرید شارژ استفاده میکنم از کجا بدونم چقدر امتیاز کسب کردم یا در قرعه کشی شرکت داده شدم.

 • سلام
  من با #۷۳۳* بسته اینترنت خریداری کردم
  برایم یه شماره سریال و یه رمز که اولش #*۱۴۰* بود پیامک شد
  راهنماییم کنید بسته اینترنت رو چطور فعال کنم

 • سلام من برای مودم Td.ltdمی خواستم بسته بخرم گفتن با ۷۳۳باید بسته بخرم .اما گزینه خرید بسته اینترنت ثابت یا TD ندارن ؟

 • سلام وقت بخیر امروز با من تماس گرفتن با یه شماره مبایل گفتن کد قرعه کشی برنده شدین یه آدرس تو مرکز استان بدین تا کد رو بفرستیم اونجا و هزینش هم ۳۵هزار تومانه
  خواستم بپرسم اینطوری اطلاع رسانی میشه؟؟ یا کلاهبرداریه به اسم شما

 • سلام من از سامانه خرید اینترنت انجام دادم حالا هی خودبخود تمدید میکنه و از کارت من پول کم میشه چطور لغوش کنم لطفا جواب بدید

 • سلام بنده از کارت تجارت به سرمایه کارت به کارت کردم ولی مبلغ به سرمایه واریز نشده الان باید چیکار کنم استعلامم میزنم میگه موفق شماره مرجع هم بهم میده

 • سلام بنده اعلام موجودی میگیرم پاسخی دریافت نمیکنم همش میگه از بانک مرکزی مشکل داره الان ١۵روز شده نمیشه پاک کنیم داداش

 • سلام خسته نباشید من شارژ ۱۰ تومنی گرفتم اما پین رو ذخیره نکردم و پیامش هم نیومد چیکار کنم لطفاااااااااا پاسخ بدید با تشکر

 • سلام الان چندروزه که میخام ازاین برنامه استفاده کنم ولی مدام میزنه تراکنش نامشخص یاتراکنش ناموفق درصورتی که قبل ازاین چندروزمشکلی نداشت واستفاده میکردم.میشه لطف کنیدراهنمایی کنیدکه مشکلش چه هست؟

 • دوازدهم خرداد ماه خریدی از فروشگاهی انجام دادم. روی میز فروشگاه دو سه تا دستگاه کارتخوان بود. فروشنده کارت مرا از درگاه اولین کارت خوان عبور داد. پس از مدتی رسیدی بمن داد. عملیات ناموفق. اگر وجه از کارت شما برداشت شد ، ظرف ۷۲ ساعت به کارت شما واریز خواهد شد.
  فروشنده برای بار دوم کارت مرا از درگاه کارتخوان دیگری عبور داد و تراکنش موفق بود.
  امروز بیش از ده روز گذشت . پول برنگشت. کارتخوان متعلق به بانک نبود. متعلق به آسان پرداخت بود.تماس گرفتم. مسول محترم فرمودند. تراکنش شما ناموفق بود ولی بانک پول را به حساب فروشگاه ریخته. شما بایستی به فروشگاه مراجعه کنید و پولتان را دستی از فروشنده بگیرید.
  آپ ، آسان پرداخت دمتان گرم. یعنی من اگر از بندعباس خرید کردم بایستی یه بلیط رفت و برگشت خرج برگشت پولم بکنم. یا اگر خرید من از فروشندگان گذری بود بایستی قید پولم را بزنم. این را برای آسان پرداخت میل کردم. گفتم اینرا برای مردم اطلاع رسانی کنید تا فریب تبلیغات دروغین و جوایز یک شبه شما ها را نخورند. بالاخره بایستی تعداد زیادی مثل بنده پولشان نیست شود تا ………

  خیر پیش

  • چطور میشه تراکنش ناموفق باشه و پول به حساب طرف ریخته شه!!!!!
   دستگاه فقط زمانی تایید میده که مبلغ از حساب شما کم و بصورت صحیح از طریق پایا به حساب فروشنده واریز بشه، اگر هر خطایی باشه ناموفق میزنه و اگر ناموفق بزنه یک قسمتش مشکل داره و پول رو خود بانک بصورت خودکار برگشت میزنه

 • با سلام
  بنده از دیشب قادر به استفاده از برنامه نیستم .
  میگه مد فعالسازی *۳۷۷*۹۰*۴۲۷ و غیره هست رو شماره گیری کنید تا فعال شه .
  هرچی میزنم میگه کد اشتباس .
  سریعتر رسیدگی کنید بنده ۲ روزه معطلع این قضیه هستم
  به جای جایزه دادن اون پول رو خرج نرم افزارتون بکنید این مشکلا پیش نیاد تو سال ۲۰۱۸

 • سلام یه شارج اینترنتی ۶۰۰ مگی از اپ خریدم از حسابمم کسر کرد ولی بسته شبانه داشتم گزاشته تو رزوو ونمیتونم تویه روز از اینترنتم استفاده کنم لطفا مشکله منو حل کنید

 • سلام دوستان،من دیشب بیشتر از یکساعت تلاش کردم تا به زور تونستم یه مبلغ هشت هزار تومان با این نرم افزار کارت به کارت کنم،آیکون مشاهده موجودی هم که از نرم افزار حذف شده،در کل زیاد به درد نمیخوره

 • سلام …اصلا برنامه خوبی نیست .بانکها که محدودتد.موجوی نمیشه گرفت هروقت به نت متصل هستم بدون تایید بنده رو جز هوداران برده وعنوان کرده ۵۰۰ تومن کسر میشود..دلیل چیه بدون تایید هم مگه میشه …کمتر کلاهبرداری کنید

 • من سه تا شارژ ده هزار تومنی گرفتم یکیش نیومده از حسبم کسر شده تراکنشم انجام شده ولی شارژم ۲۰ تومنه چرا اینجوریه

  • من امروز صبح میخواستم از *۷۳۳#شارژ بگیرم از حسابم ۲۰۰۰۰تومان پول کسر شد ولی کد شارژ که قبلا از طریق پیامک دریافت میکردم رو اینبار دریافت نکردم.از همراه اول پیگیری کردم گفتن به ۷۳۳ اطلاع بدید.ظاهرا هیچگونه کارشناسی برای پاسخگویی ندارند.من خوشبین نیستم ک پیامک کد شارژ برام ارسال بشه.فقط خواستم بگم حرومتون باشه این پولایی رو که به ناحق از ملت میگیرین

 • ببخشید من تراکنش هامو و واریز به کارت همرو با اپ انجام میدادم ولی متاسفانه گوشیم ریست شد و من مجبور شدم برنامه رو از اول نصب کنم ایا امکان داره که پیاام و لیست تراکنشام ریکاوری شن خواهشا جواب بدین خیلی مهمه برام ممنون

 • با سلام بنده خواستم ۱۲۰ تومن واریز کنم ولی نوشت خطا در واریز ولی پول از حسابم کم شده ؟برگشت میخوره ایا ؟اگه برگشت میخوره کی واریز می کنن

 • سلام امشب ۲ تا شارژ از ستاره ۷۳۳ مربع خریدم ولی شارژ نشد و از حسابم کم شد . در آخر تراکنش از گزینه پین خواستم استفاده کنم ولی رمز شارژ و نداد . چیکار کنم ؟ در ضمن بعدشم مبلغ ۲ هزار تومان شارژ خریدم ک موفق بود ولی اون ۲تا ۵ هزار تومان شارژ نشد . لطفاً جوابمو بدید

 • سلام امروز دو بار شارژ گرفتم پول کم‌کرد ولی متاسفانه شارژ نشد مشکل کیه و چیه این وسط با کجا تماس بگیریم‌ایرانسل یا اپ‌

 • سلام، یه بسته اینترنت ۸ گیگ از ۷۳۳ واسه یه خط ایرانسل گرفتم، پول از حسابم کم شد ولی گوشی شارژ نشد. با ایرانسل تماس گرفتم گفت که ۷۳۳ درخواستی واسه ما نفرستاده. لطفا جواب بدین و مشکل ما را حل کنید.

 • من با *۷۳۳# قبض پرداخت کردم و پول هم از حسابم کم شده ولی الانکه قبضِ جدید اومده زده بدهیِ قبلی!!! چرا باید اینجوری باشه؟به کی باید بگیم؟این یه راهه جدیده دزدیه آیا

 • برای من یک پیامک ارسال شده وهزینه ۸۷هزار تومان به شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۷۴۶۳۳۲۸۰۹۳بنام خانم عذرا اسدالهی به عنوان هزینه ارسال پستی درخواست کردند که میگفتند از طرف شرکت پرشین برنده تلوزیون وتبلت شدید آیا این پیامک صحت دارد یا کلاهبردارند

   • سلام به منم پیامی با عنوان برنده شدن در قرعه کشی وبردن جایزه تلویزیون وتبلت فرستاده شده بودبا همین اسم عذرا اسداللهی شماره کارت دادن.چطور میشه از این شخص شکایت کرد

 • سلام.از طریق آپ شارژ ایرانسل گرفتم وازحسابم هم کم شده ولی شارژی برایم ارسال نشده.سایت هم که خطا میده.موضوع چیه؟؟؟

 • متاسفم از اینکه اعتماد کورکورانه کردیم و این اعتماد منجر به خسارت زدن به من شد لطفا اعتماد نکنید

 • من تازه اومدم به برنامه تاپ ولی اول بسم الله دماغمو سوزوند سه بار هر بار ده تومن شارژ برای همراه اولم خریداری کردم ولی از حساب کم شد ولی وارد نشد چرا فقط قبل از ایندسه مورد بسته ۲۲ هزارتومنی بنده ثبت شد ۳۰ تومن چرا پرید

 • من امروز سه تا شارژ گرفتم، از حساب من ۲۰۰۰۰تومان کم شد اما شارژ نیومد بحساب!!! دومی ۵ تومان بود اومد، جالبه سومی که ده تومان بود فقط تو تراکنش آخر با بدبختی تونستم رمز شارژ بگیرم، الان ۲۰ هزار تومان من چی میشه؟؟؟

 • سلام ببخشید من از طریق ۷۳۳ مبلغ ۵۰تومن شارژ همراه اول گرفتم، ولی شارژ رو بهم نداده و از حسابم پولو کسر کرده، الان باید چکار کنم؟

 • من امروز صبح میخواستم از *۷۳۳#شارژ بگیرم از حسابم ۲۰۰۰۰تومان پول کسر شد ولی کد شارژ که قبلا از طریق پیامک دریافت میکردم رو اینبار دریافت نکردم.از همراه اول پیگیری کردم گفتن به ۷۳۳ اطلاع بدید.ظاهرا هیچگونه کارشناسی برای پاسخگویی ندارند.من خوشبین نیستم ک پیامک کد شارژ برام ارسال بشه.فقط خواستم بگم حرومتون باشه این پولایی رو که به ناحق از ملت میگیرین

 • *به شادی مصرف کنید*
  ۱۰جایزه ۱میلیون تومانی
  [فقط تاساعت۲۴]
  *۷۳۳*۱۰۰۰۰#
  این پیامک برام اومده؟ میزنم شماره کارت و رمز میخواد
  میشه بگید چی هست؟