راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

کاراپی شرکت یاس ارغوانی، نشان اعتماد الکترونیکی گرفت

در راستای افزایش اعتماد و امنیت پرداخت‌های انجام شده در بستر کاراپی، سکوی پرداخت بدون کارت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی موفق به دریافت نشان الکترونیکی شد.

نماد اعتماد الکترونیکی، لازمه کسب‌و‌کارهای اینترنتی است و یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایـجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی است. طبق مطالعات انجام شده، تائید کسب‌و‌کار اینترنتی توسط یک مؤسسه و مرکز ثالث، بیشترین تأثیر در مراجعه و اعتماد خریداران به کسب‌و‌کار اینترنتی را دارد، زیرا در این حالت خریدار از محفوظ ماندن اطلاعات خود احساس امنیت بیشتری دارد و اگر از اطلاعات شخصی فرد سواستفاده شود، می‌تواند برای شکایت از کسب‌و‌کار اینترنتی متخلف به مراجع قانونی مراجعه کند.

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با داشتن مجوز ارائه خدمات پرداخت‌یاری اسفند ماه ۹۸ اولین محصول مشترک خود با بانک ملت با عنوان کاراپی را به بازار عرضه کرد که کاربران در نقطه فروش با استفاده از این راهکار امکان پرداخت با کد کیوآر را داشتند. با استفاده از کاراپی نیازی به پرداخت وجه نقد یا استفاده از کارت بانکی در خریدها نیست.

با اسکن بارکد تصویری که در محل فروشگاه به اشکال مختلف نصب شده است، بدون نیاز به اپلیکیشن خاص در صفحه پرداخت فروشگاه امکان انجام تراکنش خرید فراهم شده است.

منبع روابط عمومی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.